Royston Crow Youth League

U10A: Baldock Town Templars 1 Letchworth GCE Yellows 2, Bedwell Rangers Real 1 Hatfield Youth Yellows 0, Biggleswade United Reds A 1 Broadhall Youth A 3, Knebworth Youth Cougars A 2 BSCFC Town 0, Stevenage Borough Reds 4 Royston Town Colts A 2 U10B: Baldo

U10A: Baldock Town Templars 1 Letchworth GCE Yellows 2, Bedwell Rangers Real 1 Hatfield Youth Yellows 0, Biggleswade United Reds A 1 Broadhall Youth A 3, Knebworth Youth Cougars A 2 BSCFC Town 0, Stevenage Borough Reds 4 Royston Town Colts A 2

U10B: Baldock Town Crusaders 7 Letchworth GCE Oranges 0, Bedwell Rangers Barca 1 Hatfield Youth Greens 0, Biggleswade United Reds B 1 Broadhall Youth B 5, Knebworth Youth Cougars B 4 BSCFC Rangers 0, Stevenage Borough Thunder 0 Royston Town Colts B 0

U10C: Austen Arrowheads A 2 Melbourn Dynamos A 1, Buntingford Cougars Blues 4 BSCFC Rovers 2, Hormead Hares A 0 Potton Colts A 0, Pin Green Juniors A 1 St Neots Town Youth Blues 1

U10D: Austen Arrowheads B 7 Melbourn Dynamos B 1, Buntingford Cougars Whites 0 BSCFC Wanderers 4, Hormead Hares B 0 Potton Colts B 4, Letchworth GCE Reds 1 Wymondley Park Wanderers 3, Pin Green Juniors B 0 St Neots Town Youth Whites 11

U10E: Arlesey Town Youth A 3 Baldock Town Knights 1, Bassingbourn Youth 6 BSCFC Athletic 0, Bedwell Rangers Juve 2 Albion Youth 4, Biggleswade United B & WA 0 Shefford Saints A 0, Sawbridgewoth Juniors 2 Letchworth GCE Whites 1, Stotfold Juniors A 2 Stevenage Borough Tigers 1

U10F: Arlesey Town Youth B 0 Baldock Town Lancers 3, Ashwell Academicals A 1 Manuden Juniors 2, Bassingbourn Youth B 1 BSCFC Colts 1, Biggleswade United B & WB 0 Shefford Saints B 4, Sawbridgeworth Juniors B 3 Letchworth GCE Blacks 1, Stotfold Juniors B 0 Stevenage Borough Blue 0, Symonds Green 1 Stevenage Celtic Lions 9

Most Read

Under 11: Division 2: BSCFC Athletic 1 Stevenage Town Youth Barca 1, Potton Colts 1 Hormead Hares 10, Royston Town Colts 1 Thaxted Rangers 1

Division 3: Arlesey Town 2 BSCFC Rangers 4, Biggleswade United Youth 12 FC Comets 1, Eynesbury Rovers 4 Baldock Town Knights 1, Letchworth GCE Whites 8 Broadhall Youth Tigers 1

Division 4: Albion Youth 2 Elsenham Youth 4, BSCFC United 1 BSCFC Rovers 2, Stevenage Borough Stripes 1 Wymondley Park Wanderers 1, Stotfold Juniors 2 Buntingford Cougars Whites Under 12: Division 1: Austen Arrowheads 6 BSCFC Town 4, Baldock Town Templars 5 Letchworth GCE Reds 1, Herts Rangers 1 Wymondley Park 3, Royston Town Colts 5 Knebworth Youth 2

Division 2: BSCFC Athletic 3 Fairlands Youth 3, Buntingford Cougars 1 Bedwell Rangers A 1, Pin Green Juniors 5 Sawbridgeworth Juniors Reds 5, Symonds Green 2 Ashwell Academicals 3, Wymondley Park Wanderers 3 BSCFC Park4

Division 3: Baldock Town Crusaders 4 Royston Town Colts 1, BSCFC Rovers 3 BSCFC Athletic Youth 7, Hormead Hares 4 Sawbridgewoth Juniors Blues 0, Letchworth GCE Whites 2 Letchworth GCE Blues 8, Potton Colts 3 Hitchin Town Youth 4

Division 4: Baldock Town Knights 2 Stansted Juniors 3, Bedwell Rangers B 2 FC Comets 1, Hitchin Town Youth Greens 1 Stevenage Borough Blues 6, Stevenage Colts 6 BSCFC Rangers 0, Symonds Green Minors 4 Stevenage Borough Reds 4

Under 13: Division 1: Shefford Saints 1 Fairlands Youth Whites 1

Division 2: Sawbridgeworth Juniors Reds 2 Stevenage Borough Reds 1, Wymondley Park Wanderers 2 St Neots Town Youth 2

Division 3: Herts Rangers 0 Elsenham Youth 3, Potton Colts 4 BSCFC Rangers 0, Sandy Colts 7 Symonds Green 7, Stansted Juniors 1 Stotfold Juniors 3

Division 4: Arlesey Town Youth 6 Albion Youth 1, Baldock Town Knights 1 Stevenage Colts 3, Baldock Town Lancers 2 Weston Youth 6, BSCFC Rovers 2 Buntingford Cougars Whites 1, Hatfield Youth 1 Royston Celtic Greens 8, Hormead Hares 4 Stevenage Borough Tigers 0, Stevenage Borough Stripes 4 Thaxted Rangers 4

Under 14: Division 1: Apollo Youth FC 6 Royston Town Colts 1, Benington Youth 5 Arlesey Town Blues 1, BSCFC Rangers 0 Baldock Town Templars 0, Saturn FC 1 Wymondley Park 7, Stevenage Town Youth 6 BSCFC Town 0

Division 2: Austen Arrowheads 2 Symonds Green 4, Broadhall Youth 7 Stevenage Borough 1, BSCFC Northolt 1 Shefford Saints 2, Buntingford Cougars 6 Sandy Colts 3, Royston Town Colts A 4 Knebworth Youth 1,

Division 3: Baldock Town Crusaders 1 Fairlands Youth 3, Bedwell Rangers 2 Wymondley Park Wanderers 3, Manuden Juniors 6 Pin Green Juniors Blues 4

Division 4: Arlesey Town Sky 4 Royston Celtic 0, BSCFC Rovers 0 Sawbridgewoth Town Blues 7, Hatfield Youth 2 BSCFC Athletic 6, Stotfold Juniors 0 Baldock Town Knights 2

Under 15: Division 1: FC Risden 2 Stevenage Colts 5

Division 2: Arlesey Town Youth 2 Austen Arrowheads 2, BSCFC Athletic 2 Buntingford Cougars 2

Division 3: Baldock Town Crusaders 2 Fairlands Youth 2, St Neots Town Boys Sky 5 St Neots Town Boys Navy 4, Stotfold Juniors 3 Trident Youth Tigers 5

Under 16: Division 1: BSCFC Town 1 Stevenage Borough Reds 1, Harlow Town 0 Sawbridgeworth Town 2, Harlow Town Youth Reds 15 Garden City Lions 0, Hitchin Town Youth 2 BSCFC Colts 3, Royston Town Colts 2 Letchworth GCE Yellows 0

Division 2: Broadhall Youth 2 Bedwell Rangers Blues 2, BSCFC Pelham 6 Baldock Town Crusaders 5, Buntingford Cougars 3 Knebworth Youth 1, Elsenham Youth 1 Letchworth GCE Whites 2, Hormead Hares 0 Stevenage Colts 0

Stevenage Borough Blues 3 Stotfold Juniors 1, Weston Youth 2 Biggleswade United Youth 3

Under 17: Division 1: Royston Town Colts 2 Stevenage Borough Blues 3, Sandy Colts 5 BSCFC Athletic 1, Saturn 1 Letchworth GCE Yellows 4, Wymondley Park 2 BSCFC Rangers 2

Division 2: Baldock Town Crusaders 1 BSCFC Park 0, Fairlands Youth 2 Luton Borough Youth 1, Stansted Juniors 2 Risden Wood 5, Stevenage Borough Whites 3 Broadhall Colts 1

Under 18: Division 1: BSCFC Rangers 4 Stevenage Colts 1, BSCFC Swifts 7 Wymondley Park 2, Knebworth Youtyh 2 Baldock Town Youth 4, Shefford Saints 0 Bedwell Rangers 4