Royston Crow Youth League round-up

PUBLISHED: 14:17 17 January 2006 | UPDATED: 17:11 11 May 2010

ROYSTON CROW YOUTH FOOTBALL LEAGUE Results – 15th January 2006 Under 10 – Division A Baldock Town Templars 0-4 Royston Celtic A Bishops Stortford Youth 3-0 Royston Town Colts A Broadhall Youth A 1-0 Wymondley Park A Buntingford A 2-6 Letchworth GCE Red

ROYSTON CROW YOUTH FOOTBALL LEAGUE

Results - 15th January 2006

Under 10 - Division A

Baldock Town Templars 0-4 Royston Celtic A

Bishops Stortford Youth 3-0 Royston Town Colts A

Broadhall Youth A 1-0 Wymondley Park A

Buntingford A 2-6 Letchworth GCE Red

Herts Rangers Yellows 0-3Stevenage Boro Reds

Pin Green Juniors A 2-3 Bishops St Swifts A

Under 10 - Division B

Baldock Town Crusaders 0-0 Royston Celtic B

Bishops Stortford Ath 8-3 Royston Town Colts B

Broadhall Youth B 5-1 Wymondley Park B

Buntingford B 1-2 Letchworth GCE Blue

Herts Rangers Blues 0-5 Stevenage Boro Yellows

Pin Green Juniors B 3-2 Bishops St Swifts B

Under 10 - Division C

Broadhall Youth Tigers 0-4 H C Cougars

Hormead Hares 7-2 Bishops St Wanderers

Manuden Juniors 3-0 Hatfield Youth

Melbourn Dyn Leopards 10-2 Buntingford Cougars C

Potton Colts 2-1 F C Comets

Symonds Green 0-4 Albion Youth

Under 10 - Division D

Baldock Town Knights 0-0 Arlesey Town A

Biggleswade Town A 1-3 Fairlands Youth A

Sawbridgeworth Jun A 0-2 Letchworth GCE Yellow

Stevenage Borough Blue 1-3 Bishops St Rangers

Stevenage Town A 3-1 Shefford Saints A

Stotfold Juniors A 0-6 Melbourn Panthers

Under 10 - Division E

Baldock Town Lancers 2-3 Arlesey Town B

Biggleswade Town B 0-3 Fairlands Youth B

Sawbridgeworth Jun B 1-2 Letchworth GCE White

Stevenage Borough Tigers 0-2 Bishops Stortford Rovers

Stevenage Town B 3-1 Shefford Saints B

Stotfold Juniors B 0-3 Melbourn Tigers

Under 11 - Division 1

Bishops Stortford Youth 6-1 Knebworth Youth

Buntingford Cougars 2-5 Austen Arrowheads A

Herts Rangers 5-1 Stotfold Juniors

Royston Town Colts 1-1 Wymondley Park

St Neots Town Boys 0-3 Baldock Town Youth Templars

Under 11 - Division 2

Baldock Town Youth Crusaders 1-13 Potton Colts

Bishops Stortford Athletic 3-2 Bedwell Rangers A

Bishops Stortford Northolt 1-5 Ashwell Academicals

Letchworth GCE Reds 2-0 Bassingbourn Youth

Sawbridgeworth Juniors Reds 3-2 Royston Town Colts A

Under 11 - Division 3

Bishops Stortford Rovers 1-4 Symonds Green

Hitchin Town Youth 5-4 Sandy Colts

Letchworth GCE Blues 2-4 Fairlands Youth

Pin Green Juniors 4-0 Hormead Hares

Potton Colts Whites 2-2 Arlesey Town Youth

Stevenage Boro Junior Blues 0-4 Shefford Saint Whites

Under 11 - Division 4

Bishops Stortford Ath Youth 5-4 Bishops Stortford Rangers

Sawbridgeworth Juniors Blues 6-3 Stevenage Boro Junior Reds

Stansted Juniors 7-0 Bedwell Rangers B

Stevenage Colts 0-0 Baldock Town Youth Knights

Symonds Green Minors 1-2 FC Comet

Under 12 - Division 1

Buntingford Cougars Blue 1-2 Letchworth GCE Blues

Fairlands Youth Blues 1-2 Baldock Town Youth Templars

Knebworth Youth 2-1 Stevenage Boro Junior Reds

Letchworth GCE Reds 0-3 Bishops Stortford Youth

Royston Town Colts 1-3 Wymondley Park

Under 12 - Division 2

Biggleswade Town Youth 2-3 Fairlands Youth Whites

Royston Celtic Whites 4-0 Stotfold Juniors

Sawbridgeworth Town Jnr Reds 1-0 Wymondley Park Wanderers

Shefford Saints 7-0 Hitchin Town Youth

St Neots Town Boys 4-1 Bishops Stortford Athletic

Under 12 - Division 3

Broadhall Youth 4-3 Letchworth GCE Whites

Pin Green Juniors 13-0 Baldock Town Youth Knights

Potton Colts 11-2 Herts Rangers

Sandy Colts 2-7 Symonds Green

Under 12 - Division 4

Austen Arrowheads 3-1 Stevenage Boro Juniors Stripes

Baldock Town Youth Lancers 0-6 Hormead Hares

Buntingford Cougars White 0-3 Bishops Stortford Rangers

Hatfield Youth 1-8 Stevenage Colts

Royston Celtic Greens 1-4 Albion Youth

Stevenage Boro Juniors Tigers 2-6 Stansted Juniors

Weston Youth 3-2 Arlesey Town Youth

Under 13 - Division 1

Apollo FC p-p Wymondley Park

Baldock Town Youth Templars 1-3 Benington Youth

Buntingford Cougars 3-2 Royston Town Colts

Under 13 - Division 2

Bedwell Rangers 1-2 Bishops Stortford Northolt

Knebworth Youth 0-1 Sawbridgeworth Juniors Reds

Saturn 7-2 Austen Arrowheads

Stevenage Colts 0-3 Stevenage Town Youth

Symonds Green 3-1 Pin Green Juniors

Under 13 - Division 3

Baldock Town Youth Crusaders 4-5 Pin Green Blues

Broadhall Youth 14-0 Stevenage Rangers

Fairlands Youth Blues 1-9 Sandy Colts

Letchworth GCE Blues 2-2 Stevenage Borough Juniors

Royston Town Colts A 2-0 Hormead Hares

Shefford Saints 16-1 Ashwell Academicals

Under 13 - Division 4

Baldock Town Youth Knights 1-6 Letchworth GCE Reds

Bishops Stortford Jets 1-5 Manuden Juniors

Eternit Colts 7-0 Hatfield Town

Sawbridgeworth Juniors Blues 2-1 Arlesey Town Youth Sky

Stotfold Juniors 0-3 Bishops Stortford Rovers

Wymondley Park Wanderers 3-0 Potton Colts Whites

Under 14 - Division 1

Austen Arrowheads 0-5 Baldock Town Youth Knights

Bishops Stortford Youth 6-1 Bishops Stortford Northolt A

Harlow Town Youth p-p Royston Town Colts

Hitchin Town Youth 3-2 Royston Celtic

Knebworth Youth 7-2 Letchworth GCE Royals

Stevenage Boro Junior Blues 2-3 Harlow Town Rangers

Under 14 - Division 2

Bedwell Rangers 6-1 Hormead Hares

Bishops Stortford Jets 3-1 Baldock Town Youth Crusaders

Sawbridgeworth Town Juniors 2-0 Arlesey Town Youth

St Neots Town Boys Navy Blues 3-5 Buntingford Cougars

Stansted Juniors 6-2 Biggleswade Town Youth

Under 14 - Division 3

Benington Youth 2-10 Trident A

Fairlands Youth 2-1 Albion Youth

JCA Youth 2-8 Letchworth GCE Yellows

Stotfold Juniors 1-4 Baldock Town Lancers

Under 15 - Division 1

Arlesey Town Youth 6-2 Austen Arrowheads

Baldock Town Youth Saints 0-2 Letchworth GCE Reds

Baldock Town Youth Templars 1-1 Wymondley Park

Eternit Colts p-p Stevenage Boro Junior Reds

Harlow Town Youth Reds p-p Royston Town Colts

Knebworth Youth 0-2 Potton Colts

Under 15 - Division 2

Bedwell Rangers Blues 0-5 Bishops Stortford Youth

Bishops Stortford Jets 5-2 Symonds Green

Broadhall Youth 1-2 Buntingford Cougars

Dunton 2-0 Elsenham Youth

Harlow Town Yout p-p Stotfold Juniors

Letchworth GCE Whites 10-0 Sandy Colts

Letchworth GCE Yellows 5-1 Hormead Hares

Sawbridgeworth Town 6-1 Baldock Town Youth Crusaders

Stevenage Boro Junior Blues 5-2 St Neots Town Boys

Under 16 - Division 1

Bedwell Rangers 7-0 Baldock Town Youth Templars

Benington Youth 3-0 Stevenage Boro Junior Blues

Biggleswade Town 6-0 Stansted Juniors

Bishops Stortford Northolt A 3-0 Ware Youth

Bishops Stortford Swifts 1-7 Sandy Colts

Letchworth GCE Yellows 4-1 Royston Town Colts

Under 16 - Division 2

Albion Youth 2-4 Harlow Town

Austen Arrowheads p-p Buntingford Cougars B

Baldock Town Youth Crusaders 1-0 Buntingford Cougars A

Bishops Stortford Jets 8-1 Broadhall Youth

Bishops Stortford Youth 8-6 Wymondley Park

Stevenage Boro Reds 1-4 Bishops Stortford Northolt B

Stotfold Juniors 1-0 Letchworth GCE Blues

Under 17 - Division 1

Baldock Town Youth Crusaders 0-2 Risden Wood

Bassingbourn Youth 0-4 Bishops Stortford Northolt

Bedwell Rangers Reds 0-2 Sawbridgeworth Town Juniors

Bishops Stortford Jets 1-8 Shefford Saints

Bishops Stortford Swifts 4-0 Letchworth GCE Orange

Hitchin Town Youth 4-0 Arlesey Town Youth

Under 18 - Division 1

Austen Arrowheads p-p Potton Colts Blues

Bishops Stortford Northolt 2-3 Ende Dynamos

Stansted Juniors 3-1 Bishops Stortford Youth

Stevenage Boro Juniors 4-3 Letchworth GCE

Royston Crow League Page- 4 -

0 comments

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists