Royston Crow Youth League results

PUBLISHED: 19:10 07 May 2008 | UPDATED: 15:45 11 May 2010

Under 11: Division One: Letchworth GCE Yell 3 BSCFC Town 1, Letchworth GCE Golds 3 Baldock Town Templars 0. Division Two: Letchworth GCE Blues 1 Stevenage Borough Royals 2. Division Three: Wymondley Park 4 Baldock Town Crus 2, Fairlands Youth Blues 12 Mel

Under 11: Division One: Letchworth GCE Yell 3 BSCFC Town 1, Letchworth GCE Golds 3 Baldock Town Templars 0. Division Two: Letchworth GCE Blues 1 Stevenage Borough Royals 2. Division Three: Wymondley Park 4 Baldock Town Crus 2, Fairlands Youth Blues 12 Melbourn Dynamos 1, BSCFC Rov 1 Stevenage Colts 12

Under 12: Division One: Knebworth Youth Wildcats Black 1 BSCFC Town 2 Division Four: FC Comets 0 Hitchin Town Youth Cove 5

Under 13: Division One: Wymondley Park 0 BSCFC Town 1 Division Two: Wymondlely Park Wanderers 2 Stotfold Juniors 1, BSCFC Athletic 0 Buntingford Cougars 2 Division Three: Stevenage Borough Reds 2 Potton Colts Whites 3, Sawbridgeworth Juniors Blues 4 Letchworth GCE Blues 2, Royston Town Colts A 5 Hormead Hares 0 Division Four: Stevenage Colts 5 Bedwell Rangers B 0, Baldock Town Knights 8 FC Comets 3, BSCFC Rovers 1 Arlesey Town Youth 4, Double header - Stevenage Colts 7 Bedwell Rangers B 0

Under 14 Division One: Pin Green Juniors 2 Letchworth GCE 1, BSCFC Town 3 Broadhall Youth 1 Cup Final: Biggleswade United 1 Knebworth Youth 2 Division Two: Royston Town Colts 4 Fairlands Youth Blues 1, Saturn FC 0 Wymondley Park Wanderers 10, Letchworth GCE Whites 0 BSCFC Athletic 5 Division Three: Stevenage Colts 0 Arlesey Town 1, St Neots Town Youth 2 Herts Rangers 1, BSCFC Rangers 3 Austen Arrowheads 5 Cup Final: Biggleswade United 1 Knebworth Youth 2

Division Four: Double header: Stevenage Borough Tigers 2 Baldock Town Youth Knights 1, Stansted Juniors 0 Albion Youth 4, Double Header - Stevenage Borough Stripes 1 Baldock Town Youth Lancers 0, Buntingford Cougars Whites 1 BSCFC Franco Vago Athletic 5, Double header: Baldock Town Youth Lancers 1 Stevenage Borough Stripes 1, Double header: Baldock Town Youth Knights 1 Stevenage Borough Tigers 1, Sandy Colts 8 Weston Youth Wanderers 0

Under 15: Division One: BSCFC Town 1 Broadhall Youth 2, Saturn FC Reds 4 Symonds Green 1, Pin Green Juniors 1 Apollo Youth FC 4 Cup Final: Stevenage Town Youth 5 BSCFC Rangers 0. Division Two: Double header: Bedwell Rangers 1 Knebworth Youth 1, St Neots Town Boys 1 Buntingford Cougars 3, Double header: Knebworth Youth 1 Bedwell Rangers 3, Royston Town Colts A 0 Sawbridgeworth Town Reds 0

Under 16: Division One: Cup Final: New Hall Rangers 3 Stotfold Juniors 0. Division Two: Harlow Town Youth 0 Stevenage Colts 1, Stansted Juniors 1 Letchworth GCE Blues 1, Buntingford Cougars 1 St Neots Town Youth Navy 3, Arlesey Town Youth 3 Trident Youth Wasps 1 Division Three: Cup Final: New Hall Rang 3 Stotfold Jun 0. St Neots Town Youth Sky 0 Baldock Town Crusaders 1.

Under 17: Division One: Sawbridgeworth Town 1 Arlesey Town Youth 4 Division Two: Letchworth GCE Yellows 4 Biggleswade United Youth 0, Sandy Colts 3 Broadhall Youth 9

Under 18: Division One: Buntingford Town 3 Saturn FC 2.

0 comments

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists