Royston Crow Youth League results

PUBLISHED: 18:07 15 April 2008 | UPDATED: 15:43 11 May 2010

Under 11 Division One: Baldock Town Templars 2 Letchworth GCE Golds 1, Royston Town Colts 1 St Neots Town Boys 2, Letchworth GCE Whites 2 Biggleswade United Youth Reds, Letchworth GCE Yellows 0 Broadhall Youth 7. Division Two: BSCFC Athletic 1 Hatfield Yo

Under 11

Division One: Baldock Town Templars 2 Letchworth GCE Golds 1, Royston Town Colts 1 St Neots Town Boys 2, Letchworth GCE Whites 2 Biggleswade United Youth Reds, Letchworth GCE Yellows 0 Broadhall Youth 7.

Division Two: BSCFC Athletic 1 Hatfield Youth 3, Sawbridgeworth Juniors Reds 2 Knebworth Youth 0, Stevenage Borough Royals 2 Stevenage Celtic Lions 4, Stotfold Juniors 4 Potton Colts 4.

Division Three: Bassingbourn Youth 1 Melbourn Dynamos 1, Wymondley Park 2 Fairlands Youth Blues 1, Baldock Town Crusaders 10 BSCFC Rovers 1, Austen Arrowheads 3 Stevenage Colts 3.

Division Four: Elslenham Youth 1 Sawbridgeworth Blues 1, Stevenage Borough Blues 3 Manuden Juniors 1, Hormead Hares 2 Fairland Youth Whites 0, Hitchin Town Youth Lightning 3 Baldock Town Knights 0.

Under 12

Division One: Bedwell Rangers Blues 0 Stevenage Town Youth Barca 3, Wymondley Park 0 Knebworth Youth Wildcats Black 3, Letchworth GCE Yellows 2 BSCFC Town 4, Letchworth GCE Blues 3 Buntingford Cougars Blues 1

Division Two: Wymondley Park 0 Knebworth Youth Wildcats Black 3, Hormead Hares 1 Baldock Town Templars 1.

Division Three: Sawbridgeworth Juniors 1 Stevenage Town Youth Blues 4, BSCFC Blues 4 Fairlands Youth 1.

Division Four: FC Comets 3 Baldock Town Lancers 0, Buntingford Cougars Whites 1 Letchworth GCE Oranges 3, Albion Youth 2 Potton Colts 2, Elsenham Youth 0 Broadhall Youth Tigers 2, BSCFC United 1 Stotfold Juniors 2.

Under 13

Division One: Potton Colts Blues 4 Letchworth GCE Reds 2, St Neots Town Youth 6 Wymondley Park 5, BSCFC Town 3 Baldock Town Templars 3.

Division Two: Shefford Saints 2 Austen Arrowheads 4, Sawbridgeworth Junior Reds 0 Stotfold Juniors 6, BSCFC Park 1 New Hall Rangers 1, Baldock Town Crusaders 0 BSCFC Athletic 7, Wymondley Park Wanderers 2 Buntingford Cougars 3.

Division Three: Pin Green Juniors 3 Royston Town Colts A 2, BSCFC Athletic Youth 3 Potton Colts White 2, Letchworth GCE Blues 0 Letchworth GCE Whites 13.

Division Four: Sandy Colts 0 Symonds Green Minors 3, Baldock Town Knights 3 Stansted Juniors 5, BSCFC Rovers 3 Stevenage Colts 3, Arlesey Town Youth 4 FC Comets 1.

Under 14

Division One: Knebworth Youth 1 Ware Youth Clarets 1, Fairlands Youth Whites 1 Baldock Town Templars 0, Pin Green Juniors 4 BSCFC Town 3, Broadhall Youth 1 Maypole Colts 1, Shefford Saints 1 Hitchin Town Youth Colts 1.

Division Two: BSCFC Athletic 1 Fairlands Youth Blues 1, Potton Colts 1 Wymondley Park Wanderers 2, Biggleswade United 4 Elsenham Youth 3, Letchworth GCE Whites 1 Sawbridgeworth Town Reds 3, Letchworth GCE Whites 0 Sawbridgeworth Town Reds 2.

Division Three: Symonds Green 3 Herts Rangers 5, Austen Arrowheads 1 Hitchin Town Youth 3, Biggleswade United 4 Elsenham Youth 3 (aet), Stevenage Colts 1 BSCFC Rangers 5.

Division Four: Sandy Colts 4 Stansted Juniors 3, Buntingford Cougars Whites 6 Stevenage Borough Stripes 5, Baldock Town Youth Knights 4 Hatfield Youth 4, Weston Youth Wanderers 1 Albion Youth 3, Baldock Town Youth Lancers 4 BSCFC Rovers, Stevenage Borough Tigers 0 BSCFC Franco Vago Athletic 0, BSCFC Rovers 0 Baldock Town Youth Lancers 1.

Under 15

Division One: Pin Green Juniors 2 BSCFC Rangers 3, Broadhall Youth 2 BSCFC Town 0, Symonds Green 2 Potton Colts Blues 3 Potton Colts Blues 3, Stevenage Town Youth 1 Royston Town Colts 3.

Division Two: BSCFC Northolt 3 Bedwell Rangers 1, Sawbridgeworth Town Reds 3 St Neots Town Boys 0, Knebworth Youth 2 Elsenham Youth 1, Stevenage Borough Juniors 7 Letchworth GCE Reds, Sandy Colts 1 Royston Town Colts A 2, Buntingford Cougars 0 Baldock Town Knights 1, Bedwell Rangers 1 BSCFC Northolt 1.

Division Three: Arlesey Town Youth Sky 2 Fairlands Youth Blues 5, BSCFc Athletic 3 Stotfold Juniors A 2, Pin Green Juniors Blues 3 Manuden Juniors 2, Baldock Town Crusaders 9 Royston Celtic 1, BSCFC Rovers 1 Sawbridgeworth Town Blues 10.

Under 16

Division One: BSCFC Athletic Youth 2 Knebworth Youth 2.

Division Two: Bedwell Rangers 3 Buntingford Cougars 0, Letchworth GCE Blues 2 Arlesey Town Youth 0, Hitchin Town Youth 2 Harlow Town Youth 2, St Neots Town Youth Navy 3 Stevenage Colts 2.

Division Three: Baldock Town Crusaders 2 Trident Youth Tigers 3, Garden City Rangers 2 Sandy Colts 4, Bennington Youth 0 St Neots Town Youth Sky 3.

Under 17

Division One: Arlesey own Youth 6 Sawbridgeworth Town 1, Potton Colts 0 Royston Town Colts 2.

Division Two: Letchworth GCE Yellows 2 Broadhall Youth 1, Wesston Youth 2 Sandy Colts 1.

Under 18

Division One: Buntingford Town 1 BSCFC Swifts 1, Wymondley Park 4 Royston Town Colts 3.

Most Read

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists