Royston Crow Youth Football League - March 19

PUBLISHED: 09:46 20 March 2006 | UPDATED: 14:36 12 May 2010

Under 10 – Division A Bishops St Swifts A 1-0 Stevenage Boro Reds Broadhall Youth A 1-0 Baldock Town Templars Letchworth GCE Red 2-4 Knebworth Wildcats Blk Royston Celtic A 5-0 Herts Rangers Yellow Royston Town Colts A 1-1 Pin Green Juniors A Wymondley Pa

Under 10 - Division A

Bishops St Swifts A 1-0 Stevenage Boro Reds

Broadhall Youth A 1-0 Baldock Town Templars

Letchworth GCE Red 2-4 Knebworth Wildcats Blk

Royston Celtic A 5-0 Herts Rangers Yellow

Royston Town Colts A 1-1 Pin Green Juniors A

Wymondley Park A 0-1 Buntingford A

Under 10 - Division B

Bishops St Swifts B 1-5 Stevenage Boro Yellows

Broadhall Youth B 1-1 Baldock Town Crusaders

Letchworth GCE Blue 0-0 Knebworth Wildcats Gold

Royston Celtic B 3-0 Herts Rangers Blues

Royston Town Colts B 1-5 Pin Green Juniors B

Wymondley Park B 2-1 Buntingford B

Under 10 - Division C

Albion Youth 1-6 H C Cougars

Bishops St Wanderers 1-2 Benington Youth

Buntingford Cougars C 0-4 Broadhall Youth Tigers

Hatfield Youth 3-1 Symonds Green

Hormead Hares 2-0 Melbourn Dyn Leopards

Manuden Juniors 1-3 Potton Colts

Under 10 - Division D

Biggleswade Town A 4-1 Stevenage Borough Blue

Bishops St Rangers 0-1 Baldock Town Knights

Letchworth GCE Yellow 3-2 Fairlands Youth A

Melbourn Panthers 3-0 Bishops Stortford Jets

Shefford Saints A 0-1 Stotfold Juniors A

Stevenage Town A 5-0 Sawbridgeworth Jun A

Under 10 - Division E

Biggleswade Town B 0-1 Stevenage Borough Tigers

Bishops Stortford Rovers 7-0 Baldock Town Lancers

Letchworth GCE White 2-1 Fairlands Youth B

Melbourn Tigers 3-0 Bishops St United

Shefford Saints B 0-1 Stotfold Juniors B

Stevenage Town B 0-1 Sawbridgeworth Jun B

Under 11 - Division 1

Bishops Stortford Youth 4-0 Stotfold Juniors

Royston Town Colts 0-1 Baldock Town Youth Templars

Under 11 - Division 2

Ashwell Academicals 0-3 Sawbridgeworth Juniors Reds

Bishops Stortford Athletic 2-1 Royston Town Colts A

Broadhall Youth 1-3 Bishops Stortford Northolt

Letchworth GCE Reds 2-1 Bedwell Rangers A

Potton Colts 7-2 Baldock Town Youth Crusaders

Under 11 - Division 3

Arlesey Town Youth 2-1 Pin Green Juniors

Bishops Stortford Rovers 2-5 Hormead Hares

Fairlands Youth 5-2 Sandy Colts

Hitchin Town Youth 4-0 Letchworth GCE Blues (ab 65 m)

Shefford Saint Whites 0-2 Potton Colts Whites

Stevenage Boro Junior Blues 0-5 Symonds Green

Under 11 - Division 4

Bishops Stortford Rangers 4-1 Letchworth GCE Whites

Sawbridgeworth Juniors Blues 3-1 Stevenage Colts

Stansted Juniors 4-5 Stevenage Boro Junior Reds

Symonds Green Minors 5-0 Bedwell Rangers B

Under 12 - Division 1

Bishops Stortford Youth 0-0 Letchworth GCE Blues

Baldock Town Youth Templars 2-1 Stevenage Boro Junior Reds

Fairlands Youth Blues 1-3 Buntingford Cougars Blues

Knebworth Youth 0-4 Wymondley Park

Letchworth GCE Reds 0-2 Royston Town Colts

Under 12 - Division 2

Fairlands Youth Whites 2-0 Hitchin Town Youth

Royston Celtic Whites 0-2 Shefford Saints

St Neots Town Boys 4-0 Sawbridgeworth Town Jun Reds

Under 12 - Division 3

Bishops Stortford Northolt 2-2 Herts Rangers

Letchworth GCE Whites p-p Symonds Green

Letchworth GCE Yellows 1-10 Pin Green Juniors

Potton Colts 3-1 Baldock Town Youth Knights

Sandy Colts 2-6 Broadhall Youth

Under 12 - Division 4

Arlesey Town Youth 3-2 Stevenage Colts

Baldock Town Youth Lancers 0-3 Stansted Juniors

Bishops Stortford Rangers 2-1 Austen Arrowheads

Hormead Hares 6-1 Hatfield Youth

Royston Celtic Greens 1-4 Buntingford Cougars White

Weston Youth 6-0 Stevenage Boro Junior Stripes

Under 13 - Division 1

Apollo FC 6-1 Bishops Stortford Athletic

Bishops Stortford Rangers 4-2 Potton Colts Blues

Buntingford Cougars 2-2 Baldock Town Youth Templars

Wymondley Park 0-2 Benington Youth

Under 13 - Division 2

Pin Green Juniors 3-4 Stevenage Town Youth

Saturn 5-1 Knebworth Youth

Stevenage Colts 0-1 Arlesey Town Youth Blues

Symonds Green 3-2 Bishops Stortford Northolt

Under 13 - Division 3

Fairlands Youth Blues 2-3 Baldock Town Youth Crusaders

Pin Green Blues 4-2 Hormead Hares

Sandy Colts 2-0 Letchworth GCE Blues

Shefford Saints 1-2 Royston Town Colts A

Stevenage Rangers 0-8 Broadhall Youth

Under 13 - Division 4

Arlesey Town Youth Sky 4-0 Sawbridgeworth Junior Blues

Eternit Colts 1-0 Bishops Stortford Jets

Hatfield Town 4-10 Letchworth GCE Reds

Potton Colts Whites 1-1 Bishops Stortford Rovers

Stotfold Juniors 1-3 Manuden Juniors

Under 14 - Division 1

Baldock Town Youth Knights 2-0 Letchworth GCE Royals

Bishops Stortford Northolt 2-3 Royston Town Colts

Under 14 - Division 2

Bishops Stortford Jets 0-3 Buntingford Cougars

Letchworth GCE Blues 2-0 Sawbridgeworth Town Juniors

St Neots Town Boys Navy Blues 2-4 Bedwell Rangers

Stevenage Colts 6-3 Biggleswade Town Youth

Under 14 - Division 3

Albion Youth 3-2 Trident FC A

Baldock TY Lancers 14-1 J C A Youth

Benington Youth 1-5 Stotfold Juniors

Trident FC B 0-1 Fairlands Youth

Under 15 - Division 1

Arlesey Town Youth 1-4 Bishops Stortford Northolt

Baldock Town Youth Templars p-p Letchworth GCE Reds

Potton Colts 6-0 Baldock Town Youth Saints

Stevenage Boro Junior Reds 0-0 Royston Town Colts

Wymondley Park 4-2 Austen Arrowheads

Under 15 - Division 2

Bishop Stortford Youth 5-1 Bishop Stortford Jets

Buntingford Cougars 1-2 Letchworth GCE Yellows

Harlow Town Youth 4-2 Dunton

Sawbridgeworth 2-0 Letchworth Whites

Broadhall 1-1 Bedwell Blues

Elsenham 0-0 Stevenage Colts

Sandy Colts 6-0 Baldock Crusaders

Under 16 - Division 1

Baldock Town Youth Templars v Benington Youth

Bedwell Rangers 4-1 Ware Youth

Royston Town Colts 0-4 Bishops Stortford Northolt A

Stansted Juniors 1-2 Bishops Stortford Swifts

Stevenage Boro Junior Blues 1-3 Biggleswade Town

Under 16 - Division 2

Austen Arrowheads 2-4 Stotfold Juniors

Bishops Stortford Jets 0-2 Bishops Stortford Northolt B

Bishops Stortford Youth p-p Letchworth GCE Blues

Broadhall Youth 0-2 Harlow Town

Wymondley Park 6-0 Buntingford Cougars A

Under 17 - Division 1

Bishops Stortford Swifts v Wymondley Park

Bassingbourn Youth 2-2 Arlesey Town Youth

Bishops Stortford Jets 2-3 Risden Wood

Bishops Stortford Northolt 3-2 Bedwell Rangers Reds

Hitchin Town Youth 5-1 Bishops Stortford Swifts

Letchworth GCE Orange 1-4 Baldock Town Youth Crusaders

Sawbridgeworth Town Juniors 0-1 Shefford Saints

Under 18 - Division 1

Austen Arrowheads 3-2 Potton Colts Blues

Royston Crow League Page- 1 -

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists