Royston Crow Youth Football League - April 9

PUBLISHED: 11:38 10 April 2006 | UPDATED: 14:38 12 May 2010

Under 10 – Division D Stevenage Boro 0-2 Arlesey Town Under 10 – Division E Stevenage Boro 3-2 Arlesey Town Under 11 – Division 1 Wymondley Park 5-5 BSCFC Youth Under 11 – Division 2 Bassingbourn YFC p-p Sawbridgeworth Jnrs Reds Bedwell Rangers A 3-0 B

Under 10 - Division D

Stevenage Boro 0-2 Arlesey Town

Under 10 - Division E

Stevenage Boro 3-2 Arlesey Town

Under 11 - Division 1

Wymondley Park 5-5 BSCFC Youth

Under 11 - Division 2

Bassingbourn YFC p-p Sawbridgeworth Jnrs Reds

Bedwell Rangers A 3-0 BS Athletic

LGCE Reds 1-6 Potton Colts

Royston Town Colts A 1-2 Broadhall Youth

Under 11 - Division 3

BS Rovers 4-3 Stevenage BJ Blues

Horemead Hares 2-3 Potton Colts Whites

Pin Green Juniors 6-3 Hitchin Town Youth

Shefford Saints Whites v Fairlands Youth

Under 11 - Division 4

Baldock TY Knights 3-1 Bedwell Rangers B

LGCE Whites 1-3 Sawbridgeworth Juniors Blues

Stevenage BJ Reds 3-10 BS Athletic Youth

Under 12 - Division 1

Baldock TY Templars 1-0 Royston Town Colts

LGCE Blues 1-1 Buntingford Cougars Blue

Stevenage Borough Juniors 1-4 Wymondley

Under 12 - Division 2

Sawbridgeworth Juniors 0-5 Fairlands Youth Whites

Under 12 - Division 3

Baldock TY Knights 0-12 Pin Green Juniors

BS Northolt 2-0 LGCE Yellows

Under 12 - Division 4

Albion Youth 8-2 Baldock TY Lancers

Austen Arrowheads 9-2 Buntingford Cougars White

Hormead Hares 4-2 Stevenage BJ Stripes

Royston Celtic Greens v Weston Youth

Stansted Juniors 3-2 Arlesey Town Youth

Stevenage BJ Tigers 1-1 Hatfield Youth

Stevenage Colts 3-2 BC Rangers

Under 13 - League Cup

Stevenage Town 3-1 Broadhall Youth

Under 13 - Division 1

Potton Colts Blues 5-1 Buntingford Cougars

Royston Town Colts 0-6 Benington Youth FC

Under 13 - Division 2

Arlesey Town Youth Blues 3-0 Sawbridgeworth Juniors Reds

Under 13 - Division 3

LGCE Blues 4-5 Royston Town Colts A

Shefford Saints 2-1 Hormead Hares

Stevenage Borough Juniors p-p Pin Green Blues

Stevenage Rangers 2-5 Ashwell Academicals

LGCE Blues 2-2 Shefford Saints (05/04/06)

Under 13 - Division 4

LGCE Reds 4-3 Manuden Juniors

Under 14 - Division 1

Baldock TY Knights 2-2 BS Northolt A

Harlow Town Youth 1-5 Stevenage BJ Blues

Hitchin Town Youth 2-4 LGCE Royals

Royston Celtic 0-3 Bishops Stortford Youth

Royston Town Colts 2-6 Knebworth Youth

Stevenage BJ Blues 10-1 Austen Arrowheads (05/04/06)

Under 14 - Division 2

Baldock TY Crusaders 2-1 Buntingford Cougars

Sawbridgeworth Town Juniors 2-4 St Neots Town Boys Navy Blues

Stevenage Colts 2-1 Arlesey Town Youth

Under 14 - Division 3

Albion Youth 9-2 LGCE Yellows

Baldock TY Lancers p-p Fairlands Youth

J C A Youth 0-9 Stotfold Juniors

Under 15 - Division 1

Baldock TY Saints p-p BC Northolt

LGCE Reds 1-0 Stevenage BJ Reds

Potton Colts 1-1 Royston Town Colts

Stevenage BJ Reds 0-2 LGCE Reds

Wymondley Park 6-3 Knebworth Youth

LGCE Reds 1-1 Baldock TY Templars (05/04/06)

Stevenage Boro Reds 4-2 Austen Arrowheads

Under 15 - Division 2

Bedwell 0-1 Elsensham Youth

Bishop's Stortford Jets 6-1 Sandy Colts

Bishop's Stortford Youth 4-0 Letchworth GCE Whites

Baldock Town Crusaders 1-2 Broadhall Youth

Buntingford Cougars 1-1 Hormead Hares

Dunton 3-2 Symonds Green

Letchworth GCE Yellows 1-1 Stotfold Juniors

Stevenage Borough Blues 1-1 Harlow Town Youth

Baldock Town Crusaders 0-5 Dunton

Broadhall Youth 7-0 Elsenham Youth

Harlow 0-2 Bishop's Stortford

Hormead Hares 0-1 Sawbridgeworth

Letchworth GCE Yellows 2-4 Letchworth GCE Whites

Stevenage Colts 4-1 Symonds Green

Under 16 - Division 1

Bedwell Rangers 0-1 Sandy Colts

Benington Youth p-p Baldock TY Templars

Biggleswade Town 2-4 LGCE Yellows

BS Northolt A p-p Royston Town Colts

Sandy Colts 1-1 Bedwell Rangers

Stevenage BJ Blues 1-0 Stansted Juniors

Ware Youth 4-1 BS Swifts

Under 16 - Division 2

Baldock TY Crusaders 1-0 Austen Arrowheads

Broadhall Youth 1-1 Bishops Stortford Youth

BS Northolt B 1-2 Stotfold Juniors

Harlow Town 2-1 Wymondley Park (aban 65 mins)

LGCE Blues p-p BS Jets

Stevenage Borough Reds 2-3 Buntingford Cougars A

Under 17 - Division 1

Baldock Town Crusaders 1-3 Bishops Stortford Swifts

Bassingbourn Y F C 1-4 Hitchin Town Youth

Bedwell Rangers Reds 7-2 LGCE Orange

BS Jets 1-3 BS Northolt

Risden Wood FC 1-1 Shefford Saints

Wymondley Park 2-1 Arlesey Town Youth

Royston Crow League Page- 1 -


If you value what this story gives you, please consider supporting the Royston Crow. Click the link in the orange box below for details.

Most Read

Most Read

Latest from the Royston Crow