Royston Crow Youth Football League

PUBLISHED: 10:35 03 April 2006 | UPDATED: 14:38 12 May 2010

Results – 2nd April 2006 Under 10 – Division A Bishops St Swifts A 0-2 Letchworth GCE Red Buntingford A 1-3 Bishops Stortford Youth Herts Rangers Yellows 2-1 Wymondley Park A Knebworth Wildcats Blk 2-0 Royston Town Colts A Pin Green Juniors A 1-4 Broadha

Results - 2nd April 2006

Under 10 - Division A

Bishops St Swifts A 0-2 Letchworth GCE Red

Buntingford A 1-3 Bishops Stortford Youth

Herts Rangers Yellows 2-1 Wymondley Park A

Knebworth Wildcats Blk 2-0 Royston Town Colts A

Pin Green Juniors A 1-4 Broadhall Youth A

Stevenage Boro Reds 2-2 Royston Celtic A

Under 10 - Division B

Bishops St Swifts B 0-3 Letchworth GCE Blue

Buntingford B p-p Bishops Stortford Ath

Herts Rangers Blues 1-2 Wymondley Park B

Knebworth Wildcats Gold 7-0 Royston Town Colts B

Pin Green Juniors B 6-3 Broadhall Youth B

Stevenage Boro Yellows 1-6 Royston Celtic B

Under 10 - Division C

Albion Youth 2-2 Bishops St Wanderers

Benington Youth 8-1 Buntingford Cougars C

Broadhall Youth Tigers 2-0 Hatfield Youth

H C Cougars 3-0 F C Comets

Melbourn Dyn Leopards p-p Potton Colts

Symonds Green 0-1 Manuden Juniors

Under 10 - Division D

Arlesey Town A 0-4 Letchworth GCE Yellow

Baldock Town Knights 3-3 Shefford Saints A

Bishops Stortford Jets 0-3 Stevenage Town A

Fairlands Youth A 0-3 Bishops St Rangers

Sawbridgeworth Jun A 6-0 Stevenage Boro Blue

Stotfold Juniors A 0-0 Biggleswade Town A

Under 10 - Division E

Arlesey Town B 0-0 Letchworth GCE White

Baldock Town Lancers 1-0 Shefford Saints B

Bishops St United 1-1 Stevenage Town B

Fairlands Youth B 5-3 Bishops Stortford Rovers

Sawbridgeworth Jun B 0-2 Stevenage Borough Tigers

Stotfold Juniors B 0-2 Biggleswade Town B

Under 11 - League Cup

St Neots Town Boys 0-4 Herts Rangers

Stotfold Juniors 1-4 BSCFC Youth (aet)

Under 11 - Division 1

Baldock Town Templars 2-0 Austen Arrowheads

Under 11 - Division 2

Ashwell Academicals 3-2 Royston Town Colts A

Baldock Town Youth Crusaders 1-6 Sawbridgeworth Juniors Reds

Bassingbourn Youth 0-5 Bedwell Rangers A

Bishops Stortford Northolt 1-4 Letchworth GCE Reds

Under 11 - Division 3

Pin Green Juniors 13-0 Arlesey Town Youth

Potton Colts Whites 1-5 Fairlands Youth

Sandy Colts 1-3 Hitchin Town Youth

Symonds Green 4-1 Bishops Stortford Rovers

Under 11 - Division 4

Baldock Town Knights 2-6 Stevenage Boro Reds

Bishops Stortford Ath Youth p-p Stansted Juniors

FC Comet v Letchworth GCE Whites

Sawbridgeworth Juniors Blues 2-2 Bishops Stortford Rangers

Stevenage Colts 7-3 Bedwell Rangers B

Under 12 - League Cup

Wymondley 1-3 Letchworth GCE Blues

Under 12 - Division 1

Baldock Town Youth Templars 1-0 Knebworth Youth

Buntingford Cougars Blue 4-1 Royston Town Colts

Under 12 - Division 2

Fairlands Youth Whites 3-2 Biggleswade Town Youth

Hitchin Town Youth 3-0 Sawbridgeworth Town Jun Reds

Stotfold Juniors 1-4 St Neots Town Boys

Under 12 - Division 3

Baldock Town Youth Knights 2-4 Sandy Colts

Bedwell Rangers Bombers 0-6 Pin Green Juniors

Letchworth GCE Yellows 1-5 Herts Rangers

Symonds Green 4-6 Potton Colts

Under 12 - Division 4

Albion Youth 2-3 Hormead Hares

Austen Arrowheads 6-1 Royston Celtic Greens

Baldock Town Youth Lancers 1-1 Stevenage Boro Juniors Tigers

Hatfield Youth 4-7 Arlesey Town Youth

Stevenage Boro Junior Stripes 0-4 Stansted Juniors

Stevenage Colts 7-1 Buntingford Cougars White

Weston Youth 0-1 Bishops Stortford Rangers

Under 13 - Division 1

Apollo FC 6-1 Baldock Town Youth Templars

Bishops Stortford Rangers 0-8 Benington Youth

Royston Town Colts 7-4 Buntingford Cougars

Wymondley Park 8-1 Bishops Stortford Athletic

Under 13 - Division 2

Arlesey Town Youth Blues 5-1 Symonds Green

Austen Arrowheads 3-1 Sawbridgeworth Juniors Reds

Bishops Stortford Northolt 1-5 Saturn

Knebworth Youth 4-0 Bedwell Rangers

Stevenage Town Youth 11-0 Stevenage Colts

Under 13 - Division 3

Baldock Town Youth Crusaders 0-5 Broadhall Youth

Royston Town Colts A 9-1 Ashwell Academicals

Sandy Colts 5-2 Hormead Hares

Stevenage Rangers 0-2 Shefford Saints

Under 13 - Division 4

Baldock Town Knights 1-0 Arlesey Town

Stotfold Juniors 1-2 Eternit Colts

Wymondley Park Wanderers 3-3 Letchworth GCE Reds

Under 14 - League Cup

Bishops Stortford Youth 0-1 Baldock TY Knights

Stevenage BJ Blues 2-0 Harlow Town Youth

Under 14 - Division 1

Letchworth GCE Royals 3-2 Knebworth Youth

Royston Celtic 4-3 BSCFC Northolt

Under 14 - Division 2

Bishops Stortford Jets 0-1 Biggleswade Town Youth

Letchworth GCE Blues 0-0 Stansted Juniors

St Neots Town Boys Navy Blues 2-5 Hormead Hares

Stevenage Colts 1-4 Sawbridgeworth Town Juniors

Under 14 - Division 3

Albion Youth 2-2 Stotfold Juniors

Baldock TY Lancers 3-0 LGCE Yellows

Benington Youth 9-0 JCA Youth

Trident FC A 1-3 Fairlands Youth

Under 15 - League Cup

BS Northolt 0-6 LGCE Reds

Wymondley Park 4-3 Bishops Stortford Youth (D2)

Under 15 - Division 1

Baldock Town Youth Saints 1-7/0-1 Baldock Town Youth Templars

Knebworth Youth 2-2 Arlesey Town Youth

Royston Town Colts 1-1 Austen Arrowheads

Stevenage Boro Junior Reds 0-0 Potton Colts

Under 15 - Division 2

Harlow Town Youth 8-1 Bedwell Rangers Blues

LGCE Whites 2-1 Hormead Hares

Sandy Colts 0-3 Broadhall Youth

Stevenage BJ Blues 3-1 Sawbridgeworth Town

Stevenage Colts v Dunton

Stotfold Juniors 0-1 Buntingford Cougars

Symonds Green 1-4 BS Jets

Under 16 - League Cup

Bedwell Rangers (D1) 7-1 Bishops Stortford Youth(D2)

Bishops Stortford North A (D1) 0-2 Letchworth GCE Yellows(D1)

Under 16 - Division 1

Baldock Town Youth Templars 3-1 Ware Youth

Benington Youth 5-1 Royston Town Colts

Stevenage Boro Junior Blues 2-0 Sandy Colts

Under 16 - Division 2

Austen Arrowheads 7-1 Stevenage Borough Jnrs

Bishops Stortford Jets 0-4 Baldock Town Youth Crusaders

Buntingford Cougars A 3-4 Stotfold Juniors

Harlow Town 2-2 Bishops Stortford Northolt B

Letchworth GCE Blues 1-12 Wymondley Park

Under 17 - Division 1

Bishops Stortford Jets 0-2 Bishops Stortford Swifts

Bishops Stortford Northolt 7-2 Letchworth GCE Orange

Risden Wood 3-0 Baldock Town Youth Crusaders

Sawbridgeworth Town Juniors 1-2 Arlesey Town Youth

Shefford Saints 2-0 Bassingbourn Youth

Wymondley Park 1-3 Hitchin Town Youth

Under 18 - Division 1

Potton Colts Blues 1-3 Austen Arrowheads

Stotfold Juniors 0-2 Stevenage Borough Juniors

Royston Crow League Page- 1 -

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists