Royston Crow Youth Football League

PUBLISHED: 09:58 27 February 2006 | UPDATED: 14:36 12 May 2010

Results –26th February 2006 Under 10 – Division A Baldock Town Templars 2-1 Stevenage Boro Reds Bishops Stortford Youth 1-2 Bishops St Swifts A Broadhall Youth A 0-0 Letchworth GCE Red Buntingford A 2-3 Knebworth Wildcats Blk Pin Green Juniors A 3-2 Hert

Results -26th February 2006

Under 10 - Division A

Baldock Town Templars 2-1 Stevenage Boro Reds

Bishops Stortford Youth 1-2 Bishops St Swifts A

Broadhall Youth A 0-0 Letchworth GCE Red

Buntingford A 2-3 Knebworth Wildcats Blk

Pin Green Juniors A 3-2 Herts Rangers Yellows

Wymondley Park A 0-3 Royston Celtic A

Under 10 - Division B

Baldock Town Crusaders 5-1 Stevenage Boro Yellows

Bishops Stortford Ath 2-0 Bishops St Swifts B

Broadhall Youth B 0-4 Letchworth GCE Blues

Buntingford B 0-4 Knebworth Wildcats Gold

Pin Green Juniors B 4-0 Herts Rangers Blues

Wymondley Park B 0-3 Royston Celtic B

Under 10 - Division C

H C Cougars 0-1 Melbourn Dyn Leopards

Hatfield Youth 1-0 F C Comets

Hormead Hares 3-1 Buntingford Cougars C

Manuden Juniors 0-1 Albion Youth

Potton Colts 2-0 Benington Youth

Symonds Green 0-1 Broadhall Youth Tigers

Under 10 - Division D

Baldock Town Knights 0-0 Bishops Stortford Jets

Bishops St Rangers 0-3 Biggleswade Town A

Sawbridgeworth Jun A 4-3 Fairlands Youth A

Shefford Saints A 0-6 Letchworth GCE Yellow

Stevenage Borough Blue p-p Arlesey Town A

Stevenage Town A 1-2 Melbourn Panthers

Under 10 - Division E

Baldock Town Lancers 2-2 Bishops St United

Bishops Stortford Rovers 4-1 Biggleswade Town B

Sawbridgeworth Jun B 0-4 Fairlands Youth B

Shefford Saints B 1-4 Letchworth GCE White

Stevenage Borough Tigers p-p Arlesey Town B

Stevenage Town B 0-4 Melbourn Tigers

Under 11 - Division 1

Bishops Stortford Youth 3-0 St Neots Town Boys

Herts Rangers 1-1 Wymondley Park

Knebworth Youth 1-3 Stotfold Juniors

Royston Town Colts 3-0 Austen Arrowheads A

Under 11 - Division 2

Bedwell Rangers A 1-5 Bassingbourn Youth

Bishops Stortford Northolt 5-1 Royston Town Colts A

Letchworth GCE Reds p-p Potton Colts

Sawbridgeworth Junior Reds 1-3 Bishops Stortford Athletic

Under 11 - Division 3

Arlesey Town Youth 1-2 Shefford Saints Whites

Fairlands Youth 5-2 Pin Green Juniors

Hormead Hares 1-1 Bishops Stortford Rovers

Letchworth GCE Blues 1-1 Hitchin Town Youth

Sandy Colts p-p Potton Colts Whites

Symonds Green 4-0 Stevenage Boro Junior Blues

Under 11 - Division 4

Bishops Stortford Ath Youth 8-0 FC Comet

Bishop Stortford Rangers 4-2 Bedwell Rangers B

Sawbridgeworth Juniors Blues 3-1 Baldock Town Youth Crusaders

Stansted Juniors 0-2 Letchworth GCE Whites

Stevenage Colts 0-1 Symonds Green Minor

Under 12 - Division 1

Baldock Town Youth Templars 4-3 Fairlands Youth Blues

Bishops Stortford Youth 3-0 Letchworth GCE Reds

Buntingford Cougars Blue 3-0 Knebworth Youth

Wymondley Park 3-1 Royston Town Colts

Under 12 - Division 2

Hitchin Town Youth 0-4 Fairlands Youth Whites

Sawbridgeworth Town Jnr Reds 2-1 Biggleswade Town Youth

Shefford Saints 4-1 Bishops Stortford Athletic

Wymondley Park Wanderers 3-1 Royston Celtic Whites

Under 12 - Division 3

Bedwell Rangers Bombers 1-2 Letchworth GCE Whites

Bishops Stortford Northolt 6-0 Sandy Colts

Herts Rangers 0-4 Pin Green Juniors

Letchworth GCE Yellows 1-3 Symonds Green

Potton Colts 2-4 Broadhall Youth

Under 12 - Division 4

Austen Arrowheads 2-1 Albion Youth

Baldock Town Youth Lancers 2-3 Stevenage Colts

Bishops Stortford Rangers 1-1 Hormead Hares

Buntingford Cougars White 2-2 Stevenage Boro Jnr Stripes

Royston Celtic Greens 0-3 Stansted Juniors

Stevenage Boro Juniors Tigers 0-5 Arlesey Town Youth

Weston Youth 12-3 Hatfield Youth

Under 13 - Division 1

Apollo FC 7-1 Buntingford Cougars

Benington Youth p-p Royston Town Colts

Bishops Stortford Athletic p-p Wymondley Park

Bishops Stortford Rangers v Baldock Town Youth Templars

Under 13 - Division 2

Arlesey Town Youth Blues 5-0 Bedwell Rangers

Austen Arrowheads 1-2 Knebworth Youth

Pin Green Juniors 6-0 Stevenage Colts

Saturn p-p Stevenage Town Youth

Sawbridgeworth Juniors Reds 1-2 Bishops Stortford Northolt

Under 13 - Division 3

Ashwell Academicals 3-1 Fairlands Youth Blues

Pin Green Blues 6-3 Letchworth GCE Blues

Royston Town Colts A 0-8 Broadhall Youth

Sandy Colts p-p Hormead Hares

Stevenage Borough Juniors 1-3 Shefford Saints

Stevenage Rangers 1-4 Baldock Town Youth Crusaders

Under 13 - Division 4

Baldock Town Youth Knights 0-5 Potton Colts Whites

Eternit Colts 0-0 Bishops Stortford Rovers

Hatfield Town 0-11 Stotfold Juniors

Letchworth GCE Reds 3-0 Bishop Stortford Jets

Manuden Juniors 5-5 Arlesey Town Youth Sky

Sawbridgeworth Juniors Blues 0-6 Wymondley Park Wanderers

Under 14 - Division 1

Bishops Stortford Northolt A 1-3 Hitchin Town Youth

Harlow Town Rangers 1-2 Royston Town Colts

Knebworth Youth 5-0 Bishops Stortford Youth

Royston Celtic 6-1 Harlow Town Youth

Under 14 - Division 2

Arlesey Town Youth 2-5 Biggleswade Town Youth

Letchworth GCE Blues 5-0 Hormead Hares

Stansted Juniors 2-1 Bishops Stortford Jets

Stevenage Colts 2-0 Bedwell Rangers

Under 14 - Division 3

J C A Youth 0-8 Stotfold Juniors

LGCE Yellows 2-3 Albion Youth

Trident FC B 4-3 Trident FC A

Under 15 - Division 1

Austen Arrowheads 4-0 Baldock Town Youth Saints

Letchworth GCE Reds p-p Knebworth Youth

Potton Colts p-p Harlow Town Youth Reds

Stevenage Boro Junior Reds 1-4 Baldock Town Youth Templars

Wymondley Park p-p Arlesey Town Youth

Under 15 - Division 2

Baldock Town Youth Crusaders 1-2 Sandy Colts

Bedwell Rangers Blues 2-1 Symonds Green

Broadhall Youth 0-0 Sawbridgeworth Town

Buntingford Cougars p-p Elsenham Youth

Dunton 0-1 Stevenage Colts

Harlow Town Youth 5-2 Bishops Stortford Jets

Hormead Hares 2-3 Letchworth GCE Whites (aban 50m)

Letchworth GCE Yellows 1-5 Bishops Stortford Youth

Stotfold Juniors 1-2 Stevenage Boro Junior Blues

Under 16 - League Cup

Baldock TY Templars 3-5 Bishops Stortford Youth

Benington Youth 1-3 Letchworth GCE Yellows

Biggleswade 1-3 Bedwell Rangers

Ware 2-4 Bishops Stortford Northolt A

Under 16 - Division 1

Royston Town Colts 0-3 Stevenage Boro Junior Blues

Under 16 - Division 2

Bishops Stortford Northolt B p-p Wymondley Park

Bishops Stortford Youth v Bishops Stortford Jets

Broadhall Youth p-p Baldock Town Youth Crusaders

Buntingford Cougars A 3-2 Austen Arrowheads

Harlow Town 4-0 Stotfold Juniors

Letchworth GCE Blues 4-1 Stevenage Boro Reds

Under 17 - Division 1

Arlesey Town Youth 1-2 Hitchin Town Youth

Baldock Town Youth Crusaders 5-1 Bishops Stortford Jets

Bishops Stortford Swifts 0-0 Bishops Stortford Northolt

Letchworth GCE Orange 0-3 Wymondley Park

Risden Wood 1-1 Sawbridgeworth Town Juniors

Shefford Saints 3-3 Bedwell Rangers Reds

Under 18 - Division 1

Stevenage Boro Juniors 5-1 Bishops Stortford Northolt

Stotfold Juniors 1-5 Austen Arrowheads

Royston Crow League Page- 4 -

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists