Royston Crow Youth Football League

PUBLISHED: 09:50 30 January 2006 | UPDATED: 14:35 12 May 2010

Results 29th January 2006 Under 10 – Division A Baldock Town Templars p-p Bishops Stortford Youth Buntingford A p-p Broadhall Youth A Herts Rangers Yellows 1-1 Royston Town Colts Knebworth Wildcats Blk p-p Royston Celtic A Pin Green Juniors A p-p Wymon

Results 29th January 2006

Under 10 - Division A

Baldock Town Templars p-p Bishops Stortford Youth

Buntingford A p-p Broadhall Youth A

Herts Rangers Yellows 1-1 Royston Town Colts

Knebworth Wildcats Blk p-p Royston Celtic A

Pin Green Juniors A p-p Wymondley Park A

Stevenage Boro Reds p-p Letchworth GCE Red

Under 10 - Division B

Baldock Town Crusaders p-p Bishops Stortford Athletic

Buntingford B p-p Broadhall Youth B

Herts Rangers Blues 2-1 Royston Town Colts B

Knebworth Wildcats Gold p-p Royston Celtic B

Pin Green Juniors B p-p Wymondley Park B

Stevenage Boro Yellows p-p Letchworth GCE Blue

Under 10 - Division C

Benington Youth v Albion Youth

Broadhall Youth Tigers 1-1 FC Comets

Buntingford Cougars C p-p HC Cougers

Melbourn Dyn Leopards 1-0 Manuden Juniors

Potton Colts 2-0 Bishops St Wanderers

Symonds Green 0-6 Hormead Hares

Under 10 - Division D

Baldock Town Knights 1-2 Stevenage Town A

Biggleswade Town A p-p Arlesey Town A

Bishops Stortford Jets p-p Bishops St Rangers

Fairlands Youth A p-p Melbourn Panthers

Sawbridgeworth Jun A p-p Shefford Saints A

Stotfold Juniors A 1-2 Stevenage Borough Blue

Under 10 - Division E

Baldock Town Lancers 0-2 Stevenage Town B

Biggleswade Town B p-p Arlesey Town B

Bishops St United p-p Bishops Stortford Rovers

Fairlands Youth B p-p Melbourn Tigers

Sawbridgeworth Jun B p-p Shefford Saints B

Stotfold Juniors B 3-4 Stevenage Borough Tigers

Under 11 - Division 1

Bishops Stortford Youth p-p Stotfold Juniors

Herts Rangers 5-0 Austen Arrowheads A

Royston Town Colts p-p Baldock Town Youth Templars

Wymondley Park 4-1 Knebworth Youth

Under 11 - Division 2

Ashwell Academicals p-p Bedwell Rangers A

Bishops Stortford Northolt v Letchworth GCE Reds

Potton Colts p-p Baldock Town Youth Crusaders

Royston Town Colts A p-p Broadhall Youth

Sawbridgeworth Juniors Reds 4-3 Bassingbourn Youth

Under 11 - Division 3

Bishops Stortford Rovers p-p Potton Colts Whites

Hitchin Town Youth p-p Stevenage Boro Juniors Blues

Horemead Hares 2-3 Symonds Green

Letchworth GCE Blues p-p Arlesey Town Youth

Pin Green Juniors p-p Shefford Saints Whites

Sandy Colts p-p Fairlands Youth

Under 11 - Division 4

Bedwell Rangers B 0-12 Bishops Stortford Rangers

Bishops Stortford Ath Youth 7-1 Baldock Town Youth Knights

Letchworth GCE Whites p-p Sawbridgeworth Juniors Blues

Stevenage Boro Junior Reds 2-3 FC Comets

Symonds Green Minors 3-2 Stevenage Colts

Under 12 - Division 1

Letchworth GCE Reds p-p Royston Town Colts

Under 12 - Division 2

Royston Celtic Whites p-p Sawbridgeworth Town Jnr Reds

St Neots Town Boys v Shefford Saints

Stotfold Juniors p-p Hitchin Town Youth

Under 12 - Division 3

Bedwell Rangers Bombers 2-3 Baldock Town Youth Knights

Broadhall Youth 3-3 Pin Green Jnrs

Letchworth GCE Whites p-p Bishops Stortford Northolt

Sandy Colts p-p Letchworth GCE Yellows

Symonds Green 6-2 Herts Rangers

Under 12 - Division 4

Arlesey Town Youth p-p Royston Celtic Greens

Austen Arrowheads p-p Buntingford Cougars Whites

Baldock Town Youth Lancers p-p Stevenage Boro Juniors Tigers

Hatfield Youth 0-18 Stansted Juniors

Stevenage Colts 6-3 Stevenage Boro Jnr Stripes

Under 13 - Division 1

Baldock Town Youth Templars p-p Wymondley Park

Bishops Stortford Rangers 0-4 Bishop's Stortford Ath

Potton Colts Blues p-p Apollo FC

Royston Town Colts p-p Buntingford Cougars

Under 13 - Division 2

Saturn p-p Arlesey Town Youth Blues

Sawbridgeworth Juniors Reds 2-0 Bedwell Rangers

Stevenage Colts 0-1 Knebworth Youth

Stevenage Town Youth 8-1 Bishops Stortford Northolt

Symonds Green 3-1 Austen Arrowheads

Under 13 - Division 3

Baldock Town Youth Crusaders p-p Broadhall Youth

Letchworth GCE Blues p-p Royston Town Colts A

Pin Green Blues p-p Sandy Colts

Shefford Saints p-p Hormead Hares

Stevenage Borough Juniors 4-4 Fairlands Youth Blues

Stevenage Rangers p-p Ashwell Academicals

Under 13 - Division 4

Bishops Stortford Jets 0-5 Stotfold Juniors

Eternit Colts p-p Baldock Town Youth Knights

Hatfield Town 3-7 Bishops Stortford Rovers

Letchworth GCE Reds 1-2 Potton Colts Whites

Sawbridgeworth Juniors Blues 0-12 Manuden Juniors

Wymondley Park Wanderers 4-3 Arlesey Town Youth Sky

Under 14 - Division 1

Baldock Town Youth Knights 4-4 Harlow Town Youth

Harlow Town Rangers p-p Bishops Stortford Youth

Knebworth Youth 8-5 Royston Celtic

Letchworth GCE Royals 6-1 Austen Arrowheads

Royston Town Colts p-p Hitchin Town Youth

Stevenage Boro Jnr Blues p-p Bishops Stortford Northolt A

Under 14 - Division 2

Baldock Town Youth Crusaders 1-2 Bedwell Rangers

Biggleswade Town Youth p-p Buntingford Cougars

Hormead Hares 0-4 Stansted Juniors

Sawbridgeworth Town Jnrs 1-5 Stevenage Colts

St Neots Town Navy Blues 1-4 Arlesey Town Youth

Under 14 - Division 3

Benington Youth v J C A Youth

Stotfold Juniors 3-0 Fairlands Youth

Trident FC A 3-7 Albion Youth

Trident FC B 8-2 LGCE Yellows

Under 15 - Division 1

Baldock Town Youth Saints p-p Wymondley park

Bishops Stortford Northolt p-p Stevenage Boro Junior Reds

Harlow Town Youth Reds 4-1 Arlesey Town Youth

Knebworth Youth 3-4 Austen Arrowheads

Letchworth GCE Reds 8-0 Royston Town Colts

Under 15 - Division 2

Bedwell Rangers Blues p-p Dunton

Broadhall Youth 5-0 Baldock Town Youth Crusaders

Elsenham Youth 2-8 Stotfold Juniors

Harlow Town Youth 1-0 Stevenage Boro Juniors Blues

Hormead Hares 0-2 Buntingford Cougars

Letchworth GCE Yellows p-p Bishops Stortford Jets

Sandy Colts 0-2 Sawbridgeworth Town

Stevenage Colts 2-2 Letchworth GCE Whites

Symonds Green 3-6 Bishops Stortford Youth

Under 16 - Division 1

Biggleswade Town p-p Benington Youth

Bishops Stortford Northolt A 6-1 Stevenage Boro Junior Blues

Bishops Stortford Swifts 0-4 Bedwell Rangers

Letchworth GCE Yellows 10-0 Baldock Town Youth Templars

Royston Town Colts p-p Stansted Juniors

Sandy Colts p-p Ware Youth

Under 16 - Division 2

Albion Youth p-p Stotfold Juniors

Austen Arrowheads p-p Stevenage Boro Reds

Bishops Stortford Northolt B p-p Baldock Town Youth Crusaders

Bishops Stortford Youth 5-0 Harlow Town

Broadhall Youth p-p Buntingford Cougars B

Buntingford Cougars A p-p Wymondley Park

Under 17 - Division 1

Arlesey Town Youth p-p Bishops Stortford Jets

Baldock Town Youth Crusaders 2-3 Bishops Stortford Northolt

Bishops Stortford Swifts p-p Shefford Saints

Hitchin Town Youth 6-1 Bedwell Rangers Reds

Letchworth GCE Orange p-p Sawbridgeworth Town Juniors

Wymondley Park 3-3 Bassingbourn Youth

Under 18 - Division 1

Bishops Stortford Youth p-p Stevenage Boro Juniors

Potton Colts Blues p-p Letchworth GCE

Stotfold Juniors 5-1 Bishops Stortford Northolt

Royston Crow League Page- 1 -

0 comments

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists