Royston Crow Youth Footbal league results

PUBLISHED: 10:39 06 March 2006 | UPDATED: 14:36 12 May 2010

Results –5th March 2006 Under 10 – Division A Bishops St Swifts A 2-1 Buntingford A Knebworth Wildcats Black 4-0 Herts Rangers Yellows Letchworth GCE Red 4-0 Baldock Town Templars Royston Celtic A 2-0 Bishops Stortford Youth Royston Town Colts A 1-3 Broa

Results -5th March 2006

Under 10 - Division A

Bishops St Swifts A 2-1 Buntingford A

Knebworth Wildcats Black 4-0 Herts Rangers Yellows

Letchworth GCE Red 4-0 Baldock Town Templars

Royston Celtic A 2-0 Bishops Stortford Youth

Royston Town Colts A 1-3 Broadhall Youth A

Stevenage Boro Reds 1-0 Pin Green Juniors A

Under 10 - Division B

Bishops St Swifts B 2-1 Buntingford B

Knebworth Wildcats Gold 7-0 Herts Rangers Blues

Letchworth GCE Blue 2-0 Baldock Town Crusaders

Royston Celtic B 7-1 Bishops Stortford Ath

Royston Town Colts B 0-1 Broadhall Youth B

Stevenage Boro Yellows 2-0 Pin Green Juniors B

Under 10 - Division C

Albion Youth 0-2 Melbourn Dyn Leopards

Benington Youth 4-2 Symonds Green

Bishops St Wanderers 2-5 Broadhall Youth Tigers

Buntingford Cougars C 2-4 Potton Colts

F C Comets 2-4 Manuden Juniors

Hatfield Youth 0-1 Hormead Hares

Under 10 - Division D

Arlesey Town A 2-4 Sawbridgeworth Jun A

Biggleswade Town A 1-1 Stevenage Town A

Bishops St Rangers 3-3 Shefford Saints A

Fairlands Youth A 6-2 Bishops Stortford Jets

Letchworth GCE Yellow 0-0 Stotfold Juniors A

Melbourn Panthers 6-0 Stevenage Borough Blue

Under 10 - Division E

Arlesey Town B 1-0 Sawbridgeworth Jun B

Biggleswade Town B 1-3 Stevenage Town B

Bishops Stortford Rovers 3-0 Shefford Saints B

Fairlands Youth B 7-3 Bishops St United

Letchworth GCE White 7-0 Stotfold Juniors B

Melbourn Tigers 3-1 Stevenage Borough Tigers

Under 11 - Division 1

Buntingford Cougars 1-10 Wymondley Park

Knebworth Youth 6-3 Austen Arrowheads A

Royston Town Colts p-p Bishops Stortford Youth

St Neots Town Boys 1-9 Herts Rangers

Stotfold Juniors 0-4 Baldock Town Youth Templars

Under 11 - Division 2

Baldock Town Youth Crusaders 2-2 Bedwell Rangers A

Bishops Stortford Northolt 4-0 Bassingbourn Youth

Broadhall Youth 2-4 Bishops Stortford Athletic

Royston Town Colts A p-p Ashwell Academicals

Sawbridgeworth Juniors Reds p-p Potton Colts

Under 11 - Division 3

Arlesey Town Youth 2-6 Hormead Hares

Bishops Stortford Rovers 0-9 Fairlands Youth

Potton Colts Whites 2-0 Hitchin Town Youth

Shefford Saint Whites 4-1 Letchworth GCE Blues

Stevenage Boro Junior Blues p-p Pin Green Juniors

Symonds Green 2-4 Sandy Colts

Under 11 - Division 4

Baldock Town Youth Knights v Symonds Green Minors

Bedwell Rangers B 0-9 Sawbridgeworth Juniors Blues

FC Comets 1-2 Stansted Juniors

Letchworth GCE Whites 3-2 Bishops Stortford Rangers

Stevenage Boro Junior Reds p-p Bishops Stortford Ath Youth

Under 12 - Division 1

Baldock Town Youth Templars 0-3 Letchworth GCE Blues

Bishops Stortford Youth 4-2 Knebworth Youth

Fairlands Youth Blues 2-1 Stevenage Boro Junior Reds

Wymondley Park 1-4 Buntingford Cougars Blue

Under 12 - Division 2

Royston Celtic Whites 1-6 Sawbridgeworth Town Juniors Red

St Neots Town Boys 1-2 Shefford Saints

Stotfold Juniors 0-1 Hitchin Town Youth

Wymondley Park Wanderers 2-1 Fairlands Youth Whites

Under 12 - Division 3

Bishops Stortford Northolt 0-0 Baldock Town Youth Knights

Herts Rangers 0-7 Broadhall Youth

Letchworth GCE Yellows 0-5 Letchworth GCE Whites

Pin Green Juniors 2-0 Potton Colts

Symonds Green 10-0 Sandy Colts

Under 12 - Division 4

Albion Youth 7-4 Hatfield Youth

Arlesey Town Youth 0-6 Austen Arrowheads

Bishops Stortford Rangers 7-1 Royston Celtic Greens

Hormead Hares 6-0 Stevenage Boro Juniors Stripes

Stansted Juniors 4-0 Buntingford Cougars White

Stevenage Colts 0-5 Weston Youth

Under 13 - Division 1

Apollo FC p-p Potton Colts Blues

Baldock Town Youth Templars p-p Royston Town Colts

Benington Youth 1-0 Bishops Stortford Rangers

Buntingford Cougars 2-6 Wymondley Park

Under 13 - Division 2

Arlesey Town Youth Blues 2-1 Bishops Stortford Northolt

Austen Arrowheads 1-3 Saturn

Bedwell Rangers 1-10 Symonds Green

Sawbridgeworth Juniors Reds 0-2 Stevenage Town Youth

Under 13 - Division 3

Ashwell Academicals 0-6 Shefford Saints

Broadhall Youth 8-1 Hormead Hares

Fairlands Youth Blues 2-5 Pin Green Blues

Letchworth GCE Blues 3-2 Baldock Town Youth Crusaders

Royston Town Colts A 0-1 Sandy Colts

Under 13 - Division 4

Arlesey Town Youth Sky p-p Hatfield Town

Bishops Stortford Rovers 2-3 Bishops Stortford Jets

Letchworth GCE Reds 6-0 Eternit Colts

Manuden Juniors 8-2 Sawbridgeworth Juniors Blues

Potton Colts Whites 1-3 Baldock Town Youth Knights

Under 14 - Division 1

Austen Arrowheads 0-9 Royston Celtic

Bishops Stortford Northolt A 4-3 Letchworth GCE Royals

Harlow Town Rangers 1-2 Bishops Stortford Youth

Harlow Town Youth 6-1 Royston Town Colts

Hitchin Town Youth 3-7 Stevenage Boro Junior Blues

Under 14 - Division 2

Arlesey Town Youth 0-1 Hormead Hares

Bedwell Rangers 2-3 Letchworth GCE Blues

Biggleswade Town Youth 3-1 St Neots Town Boys Navy Blues

Buntingford Cougars 0-5 Stevenage Colts

Sawbridgeworth Town Juniors 2-3 Stansted Juniors

Under 14 - Division 3

Fairlands Youth 2-0 J C A Youth

Letchworth GCE Yellows 4-3 Trident Youth A

Stotfold Juniors 0-1 Albion Youth

Trident FC B 4-0 Benington Youth

Under 15 - Division 1

Baldock Town Youth Saints 1-2 Potton Colts

Baldock Town Youth Templars 4-3 Austen Arrowheads

Bishops Stortford Northolt 1-4 Letchworth GCE Reds

Knebworth Youth 1-1 Royston Town Colts

Wymondley Park 6-0 Arlesey Town Youth

Under 15 - Division 2

Bishops Stortford Youth p-p St Neots Town Boys

Broadhall Youth 2-3 Letchworth GCE Whites

Dunton 2-2 Sawbridgeworth Town

Harlow Town Youth 4-1 Stevenage Colts

Hormead Hares 1-1 Sandy Colts

Letchworth GCE Yellows p-p Bishops Stortford Jets

Stotfold Juniors 6-0 Bedwell Rangers Blues

Symonds Green 2-1 Buntingford Cougars

Under 16 - Division 1

Biggleswade Town 2-4 Bedwell Rangers

Bishops Stortford Northolt A 9-1 Stansted Juniors

Bishops Stortford Swifts 5-2 Baldock Town Youth Templars

Letchworth GCE Yellows 4-1 Stevenage Boro Junior Blues

Royston Town Colts 3-4 Sandy Colts

Ware Youth 0-7 Benington Youth

Under 16 - Division 2

Austen Arrowheads 1-1 Harlow Town

Bishops Stortford Youth 9-0 Broadhall Youth

Buntingford Cougars A p-p Bishops Stortford Jets

Letchworth GCE Blues 1-5 Baldock Town Youth Crusaders

Stotfold Juniors 4-2 Bishops Stortford Northolt B

Wymondley Park 13-1 Stevenage Boro Reds

Under 17 - Division 1

Baldock Town Youth Crusaders 0-8 Hitchin Town Youth

Letchworth GCE Orange 0-8 Arlesey Town Youth

Risden Wood 2-3 Bishops Stortford Swifts

Sawbridgeworth Town Juniors 4-4 Bassingbourn Youth

Shefford Saints p-p Bishops Stortford Northolt

Wymondley Park 0-4 Bedwell Rangers Reds

Under 18 - Division 1

Bishops Stortford Youth 3-2 Stevenage Boro Juniors

Under 18 - League Cup

Austen Arrowheads 6-4 Stansted Juniors

Royston Crow League Page- 1 -

Most Read

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists