Royston Crow League results

PUBLISHED: 19:23 23 April 2008 | UPDATED: 15:44 11 May 2010

Under 11 Division One: Buntingford Cougars 3 Letchworth GCE Whites 3, Bedwell Rangers A 1 Letchworth GCE Golds 1, BSCFC Town 1 Baldock Town Templars 2. Division Two: Stevenage Celtic Lions 0 Hatfield Youth 1, Potton Colts 1 Hitchin Town Youth thunder 10,

Under 11 Division One: Buntingford Cougars 3 Letchworth GCE Whites 3, Bedwell Rangers A 1 Letchworth GCE Golds 1, BSCFC Town 1 Baldock Town Templars 2.

Division Two: Stevenage Celtic Lions 0 Hatfield Youth 1, Potton Colts 1 Hitchin Town Youth thunder 10, Letchworth GCE Blues 4 Knebworth Youth 2, Sawbridgeworth Junior Reds 3 Stevenage Borough Royals 4.

Division Three: BSCFC Rover 0 Fairlands Youth Blues 5, Melbourn Dynamos 4 Wymondley Park 5, Bassingbourn Youth 1 Austen Arrowheads 12, Stevenage Colts 1 Baldock Town Crusaders 3.

Division Four: Stevenage Borough Blues 5 Fairlands Youth Whites 13, Sawbridgeworth Blues 2 Hormead Hares 4, Manuden Juniors 2 Arlesey Town 3, Baldock Town Knights 1 Letchworth GCE Reds 0.

Under 12 Division One: Knebworth Youth Wildcats Black 7 Buntingford Cougars Blues 0, Letchworth GCE Yellows 1 Bedwell Rangers Blues 1, BSCFC Town 2 Stevenage Town Youth Barca 2.

Division Two: Wymondley Park 4 BSCFC Rangers 3, Stevenage Borough Reds 0 BSSCFC Athletic 2.

Division Four: BSCFC United 2 Buntingford Cougars Whites 0, Baldock Town Lancers 5 Potton Colts 4, Stotfold Juniors 0 Hitchin Town Youth Cove 3, FC Comets 0 Letchworth GCE Oranges 1.

Under 13 Division One: BSCFC Town 1 Wymondley Park 3, St Neots Town Youth 4 Letchworth GCE Reds 0, Ickwell & Old Warden 1 Herts Rangers 6, Hitchin Town Youth 6 Fairlands Youth 1, Royston Town Colts 3 Baldock Town Templars 5.

Division Two: Wymondley Park Wanderers 3 BSCFC Athletic 2, Austen Arrowheads 2 Stotfold Juniors 1, Buntingford Cougars 0 Bedwell Rangers 2, Sawbridgeworth Junior Reds 5 New Hall Rangers 2, Baldock Town Crusaders 1 Shefford Saints 2.

Division Three: Pin Green Juniors 5 Letchworth GCE Blues, Letchworth GCE Whites 11 Stevenage Borough Blues 0, BSCFC Athletic Youth 5 Stevenage Borough Reds 3, Ickwell & Old Warden 1 Herts Rangers 6, Potton Colts Whites 8 Royston Town Colts A 2.

Division Four: Bedwell Rangers B 0 Sandy Colts 5, Bedwell Rangers B 0 Sandy Colts 3, Symonds Green Minors 1 Baldock Town Knights 1, Symonds Green Minors 3 Baldock Town Knights 1, Stevenage Colts 1 Stansted Juniors 1, BSCFC Rovers 3 FC Comets 2.

Under 14 Division One: Knebworth Youth 0 Letchworth GCE 0 (aet Knebworth won 6-5 penalties), Pin Green Juniors 3 Fairlands Youth Whites 1, Ware Youth Clarets 1 Broadhall Youth 1.

Division Two: Royston Town Colts 12 Letchworth GCE Whites 0, BSCFC Athletic 1 Potton Colts 1, Wymondley Park Wanderers 3 Elsenham Youth 4.

Division Three: Biggleswade United 6 St Neots Town Youth 3, Stotfold Juniors 2 Herts Rangers 0, Hitchin Town Youth 1 Austen Arrowheads 4, Stevenage Colts 1 Weston Youth United 0.

Division Four: Sandy Colts 6 Stevenage Borough Stripes 0, Hatfield Youth 2 Barmond United 1, Stevenage Borough Tigers 7 Buntingford Cougars Whites 1, BSCFC Franco Vago Athletic 1 Baldock Town Youth Lancers 0, BSCFC Rovers 2 Baldock Town Youth Knights 5, Baldock Town Youth Lancers 0 BSCFC Franco Vago Athletic 1, Albion Youth 2 Stansted Juniors 2.

Under 15 Division One: Stevenage Town Youth 6 Potton Colts Blues 2, BSCFC Town 2 Arlesey Town Youth Blues 1, Symonds Green 1 Apollo Youth FC 1, Broadhall Youth 2 Saturn FC Reds 0.

Division Two: BSCFC Northolt 10 Sandy Colts 3, Elsenham Youth 2 Buntingford Cougars 4, Knebworth Youth 0 Sawbridgeworth Town Reds 1, Sawbridgeworth Town Reds 3 Knebworth Youth 0, St Neots Town Boys 3 Letchworth GCE Reds 1, Austen Arrowheads 3 Baldock Town Knights 4, Stevenage Borough Juniors 2 Royston Town Colts A 1, Buntingford Cougars 1 Elsenham Youth 1.

Division Three: Pin Green Junior Blues 8 BSCFC Rovers 0, Baldock Town Crusaders 2 Wymondley Prk Wanderers 3.

Under 16 Division One: Baldock Town Lancers 0 BSCFC Town 0, New Hall Rangers 2 BSCFC Athletic Youth 3, Fairlands Youth Whites 2 Knebworth Youth 1.

Division Two: Stansted Juniors 1 St Neots Town Youth Navy 0, Bedwell Rangers 2 Hitchin Town Youth 1, Hormead Hares 1 Stevenage Colts 2, Stevenage Colts 1 Hormead Hares 0.

Division Three: Sandy Colts 2 Bennington Youth 3, St Neots Town Youth Sky 7 Fairlands Youth Blues 1, Stotfold Juniors 1 Baldock Town Crusaders 3.

Under 17 Division One: BSCFC Colts 4 Arlesey Town Youth 1, Sawbridgeworth Town 1 Hitchin Town Youth 3.

Division Two: Sandy Colts 0 Elsenham Youth 3, Weston Youth 2 Biggleswade United Youth 1.

Under 18 Division One: Buntingford Town 5 Royston Town Colts 2, Stevenage Borough Whites 0 BSCFC Swifts 9.

Most Read

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists