Results

PUBLISHED: 15:14 14 February 2008 | UPDATED: 15:40 11 May 2010

Under 11 Division One: Buntingford Cougars 4 St Neots Town Youth 5. Division Two: Biggleswade United Youth Blue 0 Letchworth GCE Blues 11, Hatfield Youth 4 Stevenage Borough Royals 2, Sawbridgeworth Juniors Reds 4 BSCFC Athletic 2, Stevenage Celtic Lions

Under 11 Division One: Buntingford Cougars 4 St Neots Town Youth 5.

Division Two: Biggleswade United Youth Blue 0 Letchworth GCE Blues 11, Hatfield Youth 4 Stevenage Borough Royals 2, Sawbridgeworth Juniors Reds 4 BSCFC Athletic 2, Stevenage Celtic Lions 4 Potton Colts 0.

Division Three: Baldock Town Crusaders 1 Fairlands Youth Blues 5.

Division Four: Arlesey Town 2 Sawbridgeworth Blues 4, BSCFC Rangers 4 Stevenage Borough Blues 4, Elsenham Youth 4 Hormead Hares 0, Hitchin Town Youth Lightning 4 Manuden Juniors 2, Stansted Juniors 9 Baldock Town Knights 1.

League Cup: Austen Arrowheads 4 Knebworth Youth 4, Bedwell Rangers A 2 Wymondley Park 4, Broadhall Youth 3 Letchworth GCE Golds 2, BSCFC Town 0 Stevenage Colts 1, Fairlands Youth Whites 0 Letchworth GCE Whites 9, Hitchin Town Youth Thunder 1, Letchworth GCE Yellows 4 Royston Town Colts 2.

Under 12 Division One: Bedwell Rangers Blues 0 BSCFC Town 4, Buntingford Cougars Blues 6 Melbourn dynamos Panthers 1, Knebworth Youth Wildcats Black 2 Letchworth GCe Blues 1, Letchworth GCe Yellows 1 Stevenage Town Youth Barca 5.

Division Two: Biggleswade United Youth 1 BSCFC Rangers 1, Pin Green Juniors 0 BSCFC Athletic 6, Royston Town Colts 3 Stevenage Borough Reds 12, Wymondley Park 7 Sandy Colts 0.

Division Three: BSCFC Blues 4 Eynesbury Rovers 3, BSCFC Rovers 3 Baldock Town Knights 1, Fairlands Youth 3 Sawbridgeworth Juniors 2, Stevenage Town Youth Blues 1 Arlesey Town Youth 1, Wymondley Park Wanderers 2 Letchworth GCE Whites 3.

Division Four: BSCFC United 4 Potton Colts 5, Buntingford Cougars Whites 1 Albion Youth 1, Letchworth GCE Oranges 3 Baldock Town Lancers 4, Stotfold Juniors 4 Elsenham Youth 2.

Under 13 Division One: Fairlands Youth 1 Herts Rangers 13, Hitchin Town Youth 2 St Neots Town Youth 1, Potton Colts Blues 1 Royston Town Colts 3.

Division Two: Austen Arrowheads 1 Bedwell Rangers 1, BSCFC Park 5 Sawbridgeworth Juniors Reds 2, Buntingford Cougars 3 New Hall Rangers 0.

Division Three: BSCFC Athletic Youth 7 Sawbridgeworth Juniors Blues 0, Ickwell & Old Warden 5 Pin Green Juniors 0, Letchworth GCE Whites 0 Stevenage Borough Reds 5, Stevenage Borough Blues 0 Hormead Hares 0.

Division Four: Arlesey Town Youth 1 Stansted Juniors 4, Bedwell Rangers B 2 FC Comets 8.

League Cup: Letchworth GCE Reds 4 Shefford Saints 0.

Under 14 Division One: Broadhall Youth 1 Pin Green Juniors 4, BSCFC Town 3 Hitchin Town Youth Colts 2, Ware Youth Clarets 5 Fairlands Youth Whites 1.

Division Two: BSCFC Athletic 1 Wymondley Park Wanderers 2, Elsenham Youth 1 Potton Colts 4, Royston Town Colts 1 Fairlands Youth Blues 4, Saturn FC 2 Sawbridgeworth Town Reds 1.

Division Three: St Neots Town Youth 2 Biggleswade United 6, Stevenage Colts 1 Hitchin Town Youth 3.

Division Four: Baldock Town Youth Knights 1 Baldock Town Youth Lancers 2, BSCFC Franco Vago Athletic 8 Stansted Juniors 1, Buntingford Cougars Whites 1 Albion Youth 9, Hatfield Youth 9 Weston Youth Wanderers 0, Stevenage Borough Tigers 7 Stevenage Borough Stripes 2.

Under 15 Division One: Pin Green Juniors 2 Royston Town Colts 3. Potton Colts Blues 2 BSCFC Rangers 2.

Division Two: Baldock Town Knights 8 Royston Town Colts A 0, Buntingford Cougars 0 Stevenage Borough Juniors 5, Sandy Colts 2 Austen Arrowheads 4, Sawbridgeworth Town Reds 4 Letchworth GCE Reds 2.

Division Three: Pin Green Juniors Blues 0 Stotfold Juniors A 5, Wymondley Park Wanderers 7 Arlesey Town Youth Sky 1.

Under 16 Division One: Knebworth Youth 2 BSCFC Town 1.

Division Two: Bedwell Rangers 2 St Neots Town Youth Navy 2, Hitchin Town Youth 3 Trident Youth Wasps 1.

Division Three: Garden City Rangers 2 Fairlands Youth Blues 1, Sandy Colts 1 Trident Youth Tigers 3.

Ken Murray Memorial Cup: Fairlands Youth Whites 0 Stotfold Juniors 1, Harlow Town Youth 0 Stansted Juniors 7, New Hall Rangers 7 Buntingford Cougars 0, Sawbridgeworth Town 3 Arlesey Town Youth 1.

Under 17 Division One: BSCFC Colts 0 Hitchin Town Youth 2.

Division Two: Baldock Town Crusaders 2 Bedwell Rangers Phoenix 3, Hormead Hares 5 Broadhall Youth 1, Letchworth GCE Yellows 3 Elsenham Youth 2.

Under 18 Division One: Stevenage Borough Whites 1 Wymondley Park 1, Saturn FC 5 Royston Town 4.

Mini Soccer Division A: Ashwell Academicals 3 Hitchin Town Youth Arrows 0, Baldock Town Templars 0 Letchworth GCE Blues 5, Hormead Hares 0 Knebworth Youth 3, Royston Town Colts 6 Bedwell Rangers Reds 2.

Division B: Ashwell Academicals 2 Hitchin Town Youth Bullets 2, Baldock Town Crusaders 1 ­Letchworth GCE Yellows 11, Hormead Hares B 0 Knebworth Youth B 6.

Division C: BSCFC Knights 1 Sawbridgeworth Juniors A 4, Gresley Way Rangers 0 Stotfold Juniors A 1, Hatfield Youth Yellows 3 Pin Green Juniors A 1, Letchworth GCE Whites 1 Fairlands Youth A 2, Stevenage Town Youth Celta 2 Broadhall Youth 2.

Division D: BSCFC Wanderers 2 Sawbridgeworth Juniors B 2, Hatfield Youth Greens 1 Pin Green Juniors B 3, Letchworth GCE Reds 0 Fairlands Youth B 3, Rising Stars 8 Stotfold Juniors B 1, Stevenage Town Youth Vigo 3 Austen Arrowheads 3.

Division E: Bedwell Rangers Ajax 0 FC Comets A 1, BSCFC Rovers 4 Potton Colts A0, Buntingford Cougars Stripes 0 Arlesey Town Youth A 3, Hormead Hares C 1 Stevenage Borough Patriots A 2, Stevenage Colts 2 Wymondley Park A 2.

Division F: Hormead Hares D 3 Stevenage Borough Patriots B 1, Manuden Juniors 1 Arlesey Town Youth B 0, Symonds Green 1 Wymondley Park B 2, Bedwell Rangers Inter 2 FC Comets 1.

Most Read

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists