CROW LEAGUE RESULTS ROUND-UP

PUBLISHED: 10:37 21 December 2006 | UPDATED: 14:55 12 May 2010

Under-10 Division A: Royston Town Colts AS 4 BSCFC Town 0; Letchworth GCE Yellows 3, Broadhall Youth A 0, Baldock Town Templars 4, Knebwoth Youth Cougars A 0; Stevenage Reds 1, Bedwell Rangers Real 2; Hatfield Youth Yellows 2, Biggleswade Utd Reds

Under-10

Division A: Royston Town Colts AS 4 BSCFC Town 0; Letchworth GCE Yellows 3, Broadhall Youth A 0, Baldock Town Templars 4, Knebwoth Youth Cougars A 0; Stevenage Reds 1, Bedwell Rangers Real 2; Hatfield Youth Yellows 2, Biggleswade Utd Reds A 2.

Division B: Stevenage Thunder 3, Bedwell Rangers Barca 2, Royston Town Colts B 1 BSCFC Rangers 0; Baldock Town Crusaders 0, Knebworth Youth Cougars B 0, Hatfield Youth Greens 0, Biggleswade Utd Reds B 2.

Division E: Arlesey Town Youth A 0 Albion Youth 1, Stotfold Juniors A 0 Letchworth GCE Whites 4.

Division F: Stevenage Blue 8 Symonds Green 1, Arlesey Town Youth B 0, Stevenage Celtic Lions 6, Stotfold Juniors B 1 Letchworth GCE Blacks 2.

Under-11

Division One: Buntingford Cougars Blues 1 BSCFC Town 4, Letchworth GCE Claret 3 Knebworth Youth Wildcats 1, Bedwell Rangers Blues 5 Pin Green Juniors 2, Broadhall Youth 4 Stevenage Res 1.

Division Two: Hormead Hares 5 BSCFC Blues 1, Letchworth GCE Yellows 3 BSCFC Athletic 2.

Division Three: Baldock Town Knights 1 Letchworth GCE Whites 1, Broadhall Youth Tigers 3 Fairlands Youth 3, FC Comets 0 Wymondley Park 9, Biggleswade Utd Yth 5 Eynesbury Rovers 0.

Division Four: Albion Youth 1 Bedwell Rangers 12, Baldock Town Lancers 1 Stotfold Juniors 5, Elsenham Youth 2 BSCFC United 3, Letchworth GCE Oranges 0 BSCFC Rovers 5.

Under-12

Division One: BSCFC Town 6 St Neots Town 2, Herts Rangers 3 Royston Town Colts 1, Letchworth Gce Reds 1 Baldock Town Templars 8, Knebworth Youth 0 Potton Colts 7.

Division Two: Symonds Green 0 BSCFC Athletic 5, Sawbridgeworth Jnrs Reds 3 Buntingford Cougars 3, Wymondley Park Wanderers 3 Pin Green Juniors 2, Bedwell Rangers A 2 Bassingbourn Youth 0, Fairlands Youth 1 Stotfold Juniors 3.

Division Three: Baldock Town Crusaders 3 Letchworth GCE Whites 0, Letchworth GCE Blues 1 Royston Town Colts 4, Sawbridgeworth Jnrs Blues 3 Hormead Haraes 1, Hitchin Town Youth 1 Potton Colts 1.

Division Four: Arlesey Town 0 FC Comets 4, Baldock Town Knights 2 Bedwell Rangers B 3, Hitchin Town Yth Greens 3 Stevenage Colts 2, Stevenage Reds 4 BSCFC Rangers 1, Symonds Green Minors 3 Weston Youth 1.

Under-13

Division One: Baldock Town Templars 7 Fairlands Yth Whites 0, BSCFC Rangers 2 Herts Rangers 1, Shefford Saints 1 Hitchin Town Youth 0, Knebworth Youth 4 Fairlands Youth Blues 0, BSCFC Town 0 Buntingford Cougars Blues 2.

Division Two: Royston Celtic Whites 1 Royston Town Colts 2, Stevenage Reds 2 Hitchin Town 1, St Neots Town 1 Pin Green Juniors 7.

Division Three: BSCFC Athletic 1 Broadhall Youth 4, Letchworth GCE Whites 2 Potton Colts 4, Stotfold Juniors 2 BSCFC Wanderers 5, Symonds Green 1 Elsenham Youth 2.

Division Four: Baldock Town Lancers 0 Albion Youth 1, Buntingford Cougars Whites 2 Arlesey Town Youth 2, Hormead Haraes 5 Baldock Town Knights 1, Royston Celtic Greens 5 Stevenage Tigers 4, Stevenage Stripes 2 Stevenage Colts 4.

Under-14

Division One: BSCFC Town 0 BSCFC Rangers 0, Wymondley Park 1 Stevenage Town Youth 4.

Division Two: Buntingford Cougars 3 BSCFC Northolt 1, Sandy Colts 3 Pin Green Juniors 6, Symonds Green 4 Knebworth Youth 1, Shefford Saints 2 Stevenage 4.

Division Three: Baldock Town Crusaders 4 Pin Green Juniors Blues 1, Bedwell Rangers 13 Letchworth GCE Blues 1.

Division Four: BSCFC Rovers 1 BSCFC Athletic 1, Hatfield Youth 0 Potton Colts Whites 3, Royston Town Colts A 0 Broadhall Youth 9, Sawbridgeworth Town Blues 2 Stotfold Juniors 4.

Under-15

Division One: Letchworth GCE Royals 2 New Hall Rangers 5, Letchworth GCE Blues 2 FC Risden 4.

Division Two: Albion Youth 2 Buntingford Cougars 4, Royston Town Colts 5 Hormead Hares 0.

Division Three: Garden City Rangers 1 Bellington Youth 4, St Neots Town Navy 5 St Neots Town Sky 2, Trident Youth Tigers 2 Stotfold Juniors 4.

Under-16

Division One: BSCFC Town 2 Harlow Town Youth Reds 4, Letchworth GCE Yellows 4 Potton Colts 8, Royston Town Colts 0 BSCFC Colts 2, Sawbridgeworth Town 2 Austen Arrowheads 1, Stevenage Reds 0 Arlesey Town Youth 0, St Neots Town 0 Hitchin Town 6.

Division Two: Bedwell Rangers Blues 3 Baldock Town Crusaders 4, Biggleswade Utd Yth 3 Elsenham Youth 3, BSCFC Pelham 7 Stevenage Colts 5, Buntingford Cougars 1 Broadhall Youth 2, Hormead Hares 1 Sandy Colts 1, Letchworth GCE Whites 4 Knebworth Youth 1, Stotfold Juniors 5 Weston Youth 2.

Under-17

Division One: BSCFC Rangers 1 Stevenage Blues 2, Royston Town Colts 4 Wymondley Park 3.

Division Two: Baldock Town Crusaders 2 Broadhall Youth 1, Fairlands Youth 1 Risden Wood 1, Luton Borough Youth 3 Stevenage Whites 3.

League Cup: Baldock Town Youth 6 Knebworth Youth 3, Bedwell Rangers 4 Wymondly Park 2, Hitchin Town Youth 11 Stevenage Colts 2, Shefford Saints 3 BSCFC Rangers 4.

0 comments

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists