CROW LEAGUE RESULTS ROUND-UP

PUBLISHED: 10:51 16 November 2006 | UPDATED: 14:54 12 May 2010

Under 10 Division A: Baldock Town Templars 6 Biggleswade United Reds A 1, Bedwell Rangers Real 1 Royston Town Colts A 2, Hatfield Youth Yellows 1 Broadhall Youth A 3, Letchworth GCE Yellows 2 BSCFC Town 1, Stevenage Borough Reds 1 Knebworth Youth C

Under 10

Division A: Baldock Town Templars 6 Biggleswade United Reds A 1, Bedwell Rangers Real 1 Royston Town Colts A 2, Hatfield Youth Yellows 1 Broadhall Youth A 3, Letchworth GCE Yellows 2 BSCFC Town 1, Stevenage Borough Reds 1 Knebworth Youth Cougars A 0

Division B: Baldock Town Crusaders 7 Biggleswade United Reds B 0, Bedwell Rangers Barca 0 Royston Town Colts B 2, Hatfield Youth Greens 0 Broadhall Youth B 1, Letchworth GCE Oranges 2 BSCFC Rangers 0, Stevenage Borough Thunder 3 Knebworth Youth Cougars B 0

Division C: Austen Arrowheads A 1 BSCFC Rovers 1, Hormead Hares A 0 Fairlands Youth A 3, Letchworth GCE Blues 2 Pin Green Juniors A 2, Potton Colts A 1 Buntingford Cougars Blues 1

Division D: Austen Arrowheads B 1 BSCFC Wanderers 4, Hormead Hares B 1 Fairlands Youth B 8, Letchworth GCE Reds 2 Pin Green Juniors B 1, Potton Colts B 3 Buntinhgford Cougars Whites 0

Division E: Albion Youth 2 Shefford Saints A 2, Biggleswade United B&WA 2 Baldock Town Knights 0, BSCFC Athletic 1 Bedwell Rangers Juve 3, Letchworth GCE Whites 4 Bassingbourn Youth 1, Stotfold Juniors A 4 Arlesey Town Youth A 1

Division F: Biggleswade United B&WB 1 Baldock Town Lancers 3, Letchworth GCE Blacks 1 Bassingbourn Youth B 3, Sawbridgeworth Juniors B 2 Manuden Juniors 0, Stevenage Borough Blue 4 Ashwell Academicals A 4, Steveage Celtic Lions 0 Shefford Saints B 0, Stotfold Juniors B 2 Arlesey Town Youth B 0,

Under 11

Division One: Pin Green Juniors 1 Buntingford Cougars Blues 2

Division Two: HC Cougars 1 BSCFC Athletic 1, Royston Town Colts 2 BSCFC Blues 0, Stevenage Town Youth Barca 7 Melbourn Dynamos Tigers 0

Division Three: Biggleswade United Youth 3 Sawbridgeworth Juniors 3, Fairlands Youth 6 Eynesbury Rovers 1, FC Comets 0 BSCFC Rangers 12, Letchworth GCE Whites 2 Arlesey Town 6

Division Four: BSCFC Rovers 8 Albion Youth 1, Buntingford Cougars Whites 2 Letchworth GCE Oranges 0, Stevenage Borough Stripes 3 Bedwell Rangers Whites 0, Wymnondley Park Wanderers 4 BSCFC United 2

Under 12

Division Two: Bassingbourn Youth 4 Buntingford Cougars 3

Division Three: Hormead Hares 2 Baldock Town Crusaders 1, Royston Town Colts 2 Letchworth GCE Whites 1

Division Four: BSCFC Rangers 5 Bedwell Rangers B 1, Stevenage Colts 5 Baldock Town Knights 4

League Cup: Baldock Town Templars 7 Ashwell Academicals 0, BSCFC Athletic 7 Knebworth Youth 2, BSCFC Athletic Youth 0 Wymondley Park Wanderers 6, BSCFC Town 5 Wymondley Park 1, Herts Rangers 16 Stevenage Borough Reds 0, Hitchin Town Youth Greens 0 Austen Arrowheads 5, Pin Green Juniors 0 Letchworth GCE Reds 11, Potton Colts 2 Bedwell Rangers A 3, Royston Town Colts 12 FC Comets 1, Sandy Colts 1 Sawbridgeworth Juniors Blues 4, Sawbridgeworth Juniors Reds 8 Letchworth GCE Blues 3, Shefford Saints 2 Fairlands Youth 5, St Neots Town Boys 1 BSCFC Park 3, Stotfold Juniors 3 Hitchin Town Youth 0, Symonds Green Minors 0 Potton Colts 10

Under 13

Division One: BSCFC Town 1 Knebworth Youth 0, Buntingford Cougars Blues 2 Shefford Saints 2, Hitchin Town Youth Wymondley 2 Fairlands Youth Whites 0

Division Two: Hitchin Town Youth 2 BSCFC Athletic 1, Royston Celtic Whites 2 Sawbridgeworth Juniors Reds 2

Division Three: BSCFC Rangers 6 Symonds Green 1, Elsenham Youth 0 Stotfold Juniors 3, Letchworth GCE Whites 3 Herts Rangers 1, Sandy Colts 2 BSCFC Wanderers 1, Stansted Juniors 0 Potton Colts 6

Division Four: Albion Youth 4 Baldock Town Knights 2, Arlesey Town Youth 7 Baldock Town Lancers 1, BSCFC Rovers 0 Hatfield Youth 4, Hormead Hares 3 Stevenage Colts 1, Royston Celtic Greens 3 Buntingford Cougars Whites 5, Stevenage Borough Stripes 4 Stevenage Borough Tigers 4, Weston Youth 2 Thaxted Rangers 0

Under 14

Division One: Arlesey Town Blues 1 BSCFC Town 1, Baldock Town Templars 4 Saturn FC 0, Potton Colts Blues 2 Benington Youth 4, Stevenage Town Youth 2 Apollo Youth FC 1, Wymondley Park 4 BSCFC Rangers 1

Division Two: Austen Arrowheads 4 Sandy Colts 1, Broadhall Youth 4 Knebworth Youth 2, BSCFC Northolt 1 Pin Green Juniors 2, Royston Town Colts A 2 Symonds Green 6, Shefford Saints 3 Buntingford Cougars 4

Division Three: Fairlands Youth 1 St Neots Town Youth 4, Letchworth GCE Blues 1 Wymondley Park Wanderers 2, Letchworth GCE Reds 7 Baldock Town Crusaders 1, Manuden Juniors 1 Bedwell Rangers 2, Sawbridgeworth Town 4 Pin Green Juniors Blues 0

Division Four: BSCFC Athletic 0 BSCFC Rovers 2, Hatfield Youth 0 Baldock Town Knights 11, Royston Celtic 2 Arlesey Town Sky 8, Stofold Juniors 2 Sawbridgeworth Town Blues 2

Under 15

Division One: Letchworth GCE Royals 6 FC Risden 2

Division Two: Albion Youth 3 Baldock Town Lancers 5, BSCFC Athletic 2 Bedwell Rangers 3, Royston Town Colts 6 Hitchin Town Youth 0, Sawbridgeworth Town 8 Austen Arrowheads 0, Stansted Juniors 3 Hormead Hares 0, Trident Youth Wasps 2 Arlesey TownYouth 6, Fairlands Youth 3 Trident Youth Tigers 2, Hatfield Youth 4 St Neots Town Boys Sky 0, Stotfold Juniors 2 Benington Youth 0

Under 16

Division Two: Stotfold Juniors 6 Elsenham Youth 1

Ken Murray Memorial: Austen Arrowheads 4 Arlesey Town Youth 1, Baldock Town Crusaders 6 Biggleswade United Youth 5, Broadhall Youth 3 Stevenage Colts 4, BSCFC Colts 5 Harlow Town 3, BSCFC Town 6 Weston Youth 0, Harlow Town Youth Reds 6 Stevenage Borough Blues 1, Hormead Hares 1 Hitchin Town Youth 7, Knebworth Youth 2 BSCFC Pelham 1, Letchworth GCE Whites 2 Royston Town Colts 2, Letchworth GCE Yellows 0 Sandy Colts 0, St Neots Town Youth 4 Bedwell Rangers Blues 0, Stevenage Borough Reds 0 Sawbridgeworth Town 0

Under 17

Division One: Letchworth GCE Yellows 3 Wymondley Park 1, Sandy Colts 2 Royston Town Colts 2, Saturn 4 Stevenage Borough Blues 0

Division Two: BSCFC Park 1 Fairlands Youth 0, Luton Borough Youth 5 Broadhall Youth 2, Risden Wood 4 Stansted Juniors 2, Stevenage Borough Whites 4 Baldock Town Crusaders 0

Under 18

Division One: Baldock Town Youth 2 BSCFC Rangers 8, Bedwell Rangers 0 Hitchin Town Youth 3, Stevenage Colts 4 Shefford Saints 5, Wymondley Park 5 Knebworth Youth 2

Most Read

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists