CROW LEAGUE RESULTS ROUND-UP

PUBLISHED: 11:31 09 November 2006 | UPDATED: 14:54 12 May 2010

Under 10 Division C: Potton Colts A 0 Pin Green Juniors A 0 Division D: Potton Colts B 3 Pin Green Juniors B 1 Under 11 Division One: BSCFC Town 6 Bedwell Rangers Blues 1, Letchworth GCE Claret 2 Broadhall Youth 0, Melbourn Dynamos Panth

Under 10

Division C: Potton Colts A 0 Pin Green Juniors A 0

Division D: Potton Colts B 3 Pin Green Juniors B 1

Under 11

Division One: BSCFC Town 6 Bedwell Rangers Blues 1, Letchworth GCE Claret 2 Broadhall Youth 0, Melbourn Dynamos Panthers 4 Buntingford Cougars Blues 1, Pin Green Juniors 1 Knebworth Youth Wildcatas 5, Royston Celtic 9 Stevenage Borough Reds 2

Division Two: HC Cougars 1 Baldock Town Templars 3, Melbourn Dynamos Tigers 1 Letchworth GCE Yellows 17, Stevenage Town Youth Barca 3 Hormead Hares 0, Thaxted Rangers 2 BSCFC Athletic 1

Division Three: Baldock Town Knights 7 FC Comets 0, Biggleswade United Youth 6 Arlesey Town 6, Sawbridgeworth Juniors 2 Fairlands Youth 6

Division Four: Bedwell Rangers Whites 1 BSCFC Rovers 2, BSCFC United 11 Baldock Town Lancers 0, Buntingford Cougars Whites 1 Elsenham Youth 1, Letchworth GCE Oranges 1 Wymondley Park Wanderers 7, Stotfold Juniors 2 Stevenage Borough Stripes 3

Under 12

Division Two: BSCFC Athletic 3 Stotfold Juniors 0, Pin Green Juniors 2 Ashwell Academicals 8, Sawbridgeworth Juniors Reds 2 Bassingbourn Youth 0, Wymondley Park Wanderers 1 Buntingford Cougars 4

Division Three: Hitchin Town Youth 1 Sawbridgeworth Juniors Blues 2, Letchworth GCE Blues 1 Shefford Saints 2, Potton Colts 3 Letchworth GCE Whites 2, Royston Town Colts 4 BSCFC Rovers 2, Sandy Colts 1 Baldock Town Crusaders 4

Division Four: Arlesey Town 0 Stevenage Borough Blues 4, Bedwell Ranbers B 2 Stevenage Colts 6, Stevenage Borough Reds 1 Stansted Juniors 3, Symonds Green Minors 0 FC Comets 2

Under 13

Division One: Buntingford Cougars Blues 0 BSCFC Town 2, Fairlands Youth Blues 0 Hitchin Town Youth Wymondley 1, Fairlands Youth Whites 2 Baldock Town Templars 1, Knebworth Youth 2 Letchworth GCE Reds 3

Division Two: Broadhall Youth 5 Hitchin Town Youth 2, BSCFC Athletic 3 Royston Celtic Whites 2, Pin Green Juniors 1 Sawbridgeworth Juniors Reds 2, St Neots Town Youth 3 Wymondley Park Wanderers 1

Division Three: Austen Arrowheads 0 Letchworth GCE Whites 7, Biggleswade United Youth 2 Symonds Green 2, BSCFC Rangers 4 Elsenham Youth 1, BSCFC Wanderers 1 Stotfold Juniors 1, Herts Rangers 3 Stansted Juniors 1, Sandy Colts 1 Potton Colts 3

Division Four: Albion Youth 1 Arlesey Town Youth 3, Baldock Town Knights 0 Weston Youth 3, Baldock Town Lancers 5 BSCFC Rovers 1, Hatfield Youth 4 Stevenage Borough Tigers 0, Hormead Hares 9 Buntingford Cougars Whites 1, Stevenage Colts 4 Stevenage Borough Stripes 2

Thaxted Rangers 2 Royston Celtic Greens 4

Under 14

Division One: Baldock Town Templars 0 BSCFC Town 0, Benington Youth 2 Wymondley Park 1, Benington Youth 2 Wymondley Park 1, BSCFC Rangers 4 Apollo Youth FC 3, Potton Colts Blues 1 Royston Town Colts 1, Stevenage Town Youth 32 Arlesey Town Blues 0

Division Two: Austen Arrowheads 0 Broadhall Youth 8, Buntingford Cougars 2 Knebworth Youth 2, Pin Green Juniors 8 Sandy Colts 0, Stevenage Borough 0 Royston Town Colts A 4, Symonds Green 4 Shefford Saints 2

Division Three: Baldock Town Crusaders 3 Sawbridgeworth Town 5, Fairlands Youth 2 Manuden Juniors 3, Letchworth GCE Blues 2 Letchwsorth GCE Reds 2, Pin Green Juniors Blues 0 Bedwell Rangers 6

Division Four: BSCFC Athletic 0 Baldock Town Knights 6, BSCFC Rovers 0 Arlesey Town Sky 1, Potton Colts Whites 6 Hatfield Youth 2, Stotfold Juniors 3 Royston Celtic 1

Under 15

Division One: Baldock Town Knights 0 Ware Youth Reds 1, FC Risden 0 BSCFC Town 7, Royston Celticn 4 Knebworth Youth 0

Division Two: Baldock Town Lancers 3 Sawbridgeworth Town 5, Bedwell Rangers 1 Albion Youth 5, Buntingford Cougars 2 Trident Youth Wasps 1, Hitchin Town Youth 0 Stansted Juniors 1, Hormead Hares 1 Arlesey Town Youth 6

Division Three: Baldock Town Crusaders 3 Garden City Rangers 2, Fairlands Youth 1 Hatfield Youth 9, St Neots Town Boys Sky 3 Stotfold Juniors 4, Trident Youth Tigers 0 St Neots Town Boys Navy 8

League Cup: Stevenage Colts 7 Benington Youth 1

Under 16

Division One: Austen Arrowheads 0 Stevenage Borough Reds 1, BSCFC Colts 2 Sawbridgeworth Town 1, Harlow Town Youth Reds 4 Harlow Town 0, Hitchin Town Youth 3 BSCFC Town 0, Letchworth GCE Yellows 1 Arlesey Town Youth 1, Potton Colts 3 St Neots Town Youth 3

Division Two: Buntingford Cougars 0 Stotfold Juniors 6, Hormead Hares 1 Elsenham Youth 2, Knebworth Youth 2 Weston Youth 0, Letchworth GCE Whites 2 Baldock Town Crusaders 2, Sandy Colts 3 BSCFC Pelham 2, Stevenage Borough Blues 4 Biggleswade United Youth 2, Stevenage Colts 2 Bedwell Rangers Blues 2

Under 17

Division One: BSCFC Athletic 1 Stevenage Borough Blues 2, BSCFC Athletic 1 Stevenage Borough Blues 7, Letchworth GCE Yellows 2 Sandy Colts 0, Royston Town Colts 3 BSCFC Rangers 8

Division Two: Baldock Town Crusaders 0 Risden Wood 2, Fairlands Youth 5 Broadhall Youth 8,

Stansted Juniors 0 Luton Borough Youth 10, Stevenage Borough Whites 3 BSCFC Park 3

Under 18

Division One: Bedwell Rangers 3 Baldock Town Youth 2, Hitchin Town Youth 4 Stevenage Colts 1, Shefford Saints 2 Wymondley Park 0

League Cup: BSCFC Rangers 1 BSCFC Swifts 1

Most Read

Most Read

Latest from the Royston Crow

Hot Jobs

Show Job Lists