CROW LEAGUE RESULTS ROUND-UP

Under 10 Division A: Baldock Town Templars 2 Royston Town Colts A 4, Biggleswade Utd Reds A 2 Bedwell Rangers Real 4, Hatfield Youth Yellows 2 Letchworth GCE Yellows 0, Knebworth Youth Cougars A 0 Broadhall Youth A 0, Stevenage Borough Reds 1 BSCFC Town 2

Under 10

Division A: Baldock Town Templars 2 Royston Town Colts A 4, Biggleswade Utd Reds A 2 Bedwell Rangers Real 4, Hatfield Youth Yellows 2 Letchworth GCE Yellows 0, Knebworth Youth Cougars A 0 Broadhall Youth A 0, Stevenage Borough Reds 1 BSCFC Town 2.

Division B: Baldock Town Crusaders 3 Royston Town Colts B 1, Biggleswade Utd Reds B 1 Bedwell Rangers Barca 2, Hatfield Youth Greens 1 Letchworth GCE Oranges 4, Knebworth Youth Cougars B 1 Broadhall Youth B 0, Stevenage Borough Thunder 4 BSCFC Rangers 1.

Division C: Austen Arrowheads A 2 Letchworth GCE Blues 2, Melbourn Dynamos A 4 Hormead Hares A 0, St Neots Town Youth Blues 1 Buntingford Cougars Blues 0.

Division D: Austen Arrowheads B 4 Letchworth GCE Reds 3, Melbourn Dynamos B 0 Hormead Hares B 2, St Neots Town Yth Whites 1 Buntingford Cougars Whites 0.

Division E: Albion Youth 3, Stotfold Juniors A 3, Biggleswade Utd B&WA 1 Letchworth GCE Whites 0, Sawbridgeworth Juniors 7 Arlesey Town Youth A 0, Stevenage Borough Tigers 2 BSCFC Athletic 1.

Most Read

Division F: Ashwell Academicals A 3 Bassingbourn Youth B 1, Baldock Town Lancers 1 Manuden Juniors 0, Biggleswade Utd B&WB 2 Letchworth GCE Blacks 0, Sawbridgeworth Juniors B 9 Arlesey Town Youth B 2, Stevenage Borough Blue 3 BSCFC Colts 1, Stevenage Celtic Lions 8 Stotfold Juniors B 0.

Under 11

Division One: Broadhall Youth 7 Buntingford Cougars Blues 1, BSCFC Town 8 Stevenage Borough Reds 2, Knebworth Youth Wildcats 6 Bedwell Rangers Blues 1, Letchworth GCE Claret 1 Royston Celtic 3, Pin Green Juniors 2 Melbourn Dynamos Panthers 2.

Division Two: Hormead Hares 3 Baldock Town Templars 1, Stevenage Town Youth Barca 3 Letchworth GCE Yellows 1, Thaxted Rangers 6 BSCFC Blues 2.

Division Three: Baldock Town Knights 3 Fairlands Youth 1, Broadhall Youth Tigers 0 Biggleswade Utd Youth 7, BSCFC Rangers 2 Eynesbury Rovers 1, FC Comets 1 Arlesey Town 14, Sawbridgeworth Juniors 2 Letchworth GCE Whites 4.

Division Four: Buntingford Cougars Whites 3 Bedwell Rangers Whites 2, Elsenham Youth 5 Baldock Town Lancers 2, Letchworth GCE Oranges 1 Albion Youth 8, Stotfold Juniors 0 BSCFC Rovers 3, Wymondley Park Wanderers 3 Stevenage Borough Stripes 3.

Under 12

Division One: BSCFC Town 3 Potton Colts 1, Letchworth GCE Reds 0 Herts Rangers 7, Wymondley Park 3 Royston Town Colts 3.

Division Two: Ashwell Acdemicals 3 Fairlands Youth 5, Basingbourn Youth 5 BSCFC Paak 3, Bedwell Rangers A 2 Symonds Green 1, BSCFC Athletic 3 Wymondley Park Wanderers 2, Buntingford Cougars 2 Pin Green Juniors 1, Stotfold Juniors 1 Sawbridgeworth Juniors Reds 2, BSCFC Athletic Youth 12 Letchworth GCE Whites 3.

Division Three: BSCFC Rovers 2 Baldock Town Crusaders 3, Hormead Hares 1 Shefford Saints 4, Letchworth GCE Blues 1 Sawbridgeworth Juniors Blues 1, Royston Town Colts 4 Hitchin Town Youth 4, Sandy Colts 0 Potton Colts 4.

Division Four: Arlesey Town 0 Stevenage Colts 2, Baldock Town Knights 1 Symonds Green Minors 3, Hitchin Town Youth Greens 3 Bedwell Rangers B 1, Stevenage Borough Blues 7 BSCFC Rangers 0.

Under 13

Division One: Buntingford Cougars Blues 1 Baldock Town Templers 3, Fairlands Youth Whites 1 Knebworth Youth 1, Hitchin Town Youth Wymondley 1 BSCFC Town 3, Letchworth GCE Reds 2 Fairlands Youth Blues 2.

Division Two: BSCFC Athletic 0 Pin Green Juniors 2, St Neots Town Youth 0 Broadhall Youth 1, Stevenage Borough Reds 1 Royston Celtic Whites 1, Wymondley Park Wanderers 8 Sawbridgeworth Juniors Reds 2.

Division Three: Herts Rangers 2 Biggleswade United Youth 1, Letchworth GCE Whites 6 Stotfold Juniors 2, Sandy Colts 2 BSCFC Rangers 2, Symonds Green 9 Stansted Juniors 2.

Division Four: Baldock Town Knights 3 Stevenage Borough Stripes 1, Hormead Hares 8 Albion Youth 1, Royston Celtic Greens 9 Hatfield Youth 4, Stevenage Borough Tigers 2 Buntingford Cougars Whites 2, Stevenage Colts 4 BSCFC Rovers 1, Weston Youth 1 Arlesey Town Youth 0.

Under 13's League Cup: Potton Colts 11 Thaxted Rangers 1.

Under 14

Division One: Apollo Youth FC 2 BSCFC Town 0, Arlesey Town Blues 0 Wymondley Park 3, Benington Youth 5 BSCFC Rangers 1, Royston Town Colts 0 Stevenage Town Youth 0, Saturn FC 13 Potton Colts Blues 0.

Division Two: Knebworth Youth 0 Symonds Green 8, Royston Town Colts A 5 BSCFC Northolt 2, Sandy Colts 0 Broadhall Youth 6, Shefford Saints 2 Austen Arrowheads 1, Stevenage Borough 2 Pin Green Juniors 2, Baldock Town Crusaders 0 Letchworth GCE Reds 3, Fairlands Youth 4 Wymondley Park Wanderers 2, Pin Green Juniors Blues 1 Sawbridgeworth Town 5, St Neots Town Youth 0 Bedwell Rangers 2, Arlesey Town Sky 1 Stotfold Juniors 4, Baldock Town Knights 7 Hatfield Youth 1, BSCFC Athletic 2 Sawbridgeworth Town Blues 3, Potton Colts Whites 4 Royston Celtic 2.

Under 15

Division One: BSCFC Rangers 0 New Hall Rangers 9, Royston Celtic 1 FC Risden 4, Stevenage Colts 2 Letchworth GCE Blues 3.

Division Two: Baldock Town Lancers 7 Hormead Hares 1, Bedwell Rangers 2 Royston Town Colts 5, Buntingford Cougars 3 Arlesey Town Youth 1, Hitchin Town Youth 3 Austen Arrowheads 0.

Division Three: Baldock Town Crusaders 4 St Neots Town Boys Sky 5, Hatfield Youth 7 Stotfold Juniors 2, St Neots Town Boys Navy 3 Benington Youth 4, Trident Youth Tigers 3 Garden City Rangers 4.

Under 16

Division One: Arlesey Town Youth 3 Harlow Town 0, Austen Arrowheads 1 BSCFC Town 2, Harlow Town Youth Reds 2 Hitchin Town Youth 6, Letchworth GCE Yellows 2 Sawbridgeworth Town 2, Stevenage Borough Reds 3 Royston Town Colts 1.

Division Two: Bedwell Rangers Blues 7 Weston Youth 5, Hormead Hares 3 Broadhall Youth 0, Sandy Colts 3 Stotfold Juniors 1, Stevenage Borough Blues 5 Elsenham Youth 0, Stevenage Colts 2 Buntingford Cougars 2.

Under 17

Division One: BSCFC Rangers 4 Sandy Colts 1, Letchworth GCE Yellows 3 BSCFC Athletic 3, Royston Town Colts 3 Sturn 2, Stevenage Borough Blues 2 Wymondley Park 4.

Division Two: Broadhall Youth 1 Baldock Town Crusaders 5, BSCFC Park 1 Risden Wood 3, Luton Borough Youth 3 Stevenage Borough Whites 4.

Under 18

Division One: Bedwell Rangers 9 Knebworth Youth 1, Hitchin Town Youth 3 Wymondley Park 0, Shefford Saints 2 BSCFC Rangers 4, Stevenage Colts 1 BSCFC Swifts 13.