Results 29th January 2006 Under 10 – Division A Baldock Town Templars p-p Bishops Stortford Youth Buntingford A p-p Broadhall Youth A Herts Rangers Yellows 1-1 Royston Town Colts Knebworth Wildcats Blk p-p Royston Celtic A Pin Green Juniors A p-p Wymon
Results 29th January 2006
Under 10 - Division A
Baldock Town Templars p-p Bishops Stortford Youth
Buntingford A p-p Broadhall Youth A
Herts Rangers Yellows 1-1 Royston Town Colts
Knebworth Wildcats Blk p-p Royston Celtic A
Pin Green Juniors A p-p Wymondley Park A
Stevenage Boro Reds p-p Letchworth GCE Red
Under 10 - Division B
Baldock Town Crusaders p-p Bishops Stortford Athletic
Buntingford B p-p Broadhall Youth B
Herts Rangers Blues 2-1 Royston Town Colts B
Knebworth Wildcats Gold p-p Royston Celtic B
Pin Green Juniors B p-p Wymondley Park B
Stevenage Boro Yellows p-p Letchworth GCE Blue
Under 10 - Division C
Benington Youth v Albion Youth
Broadhall Youth Tigers 1-1 FC Comets
Buntingford Cougars C p-p HC Cougers
Melbourn Dyn Leopards 1-0 Manuden Juniors
Potton Colts 2-0 Bishops St Wanderers
Symonds Green 0-6 Hormead Hares
Under 10 - Division D
Baldock Town Knights 1-2 Stevenage Town A
Biggleswade Town A p-p Arlesey Town A
Bishops Stortford Jets p-p Bishops St Rangers
Fairlands Youth A p-p Melbourn Panthers
Sawbridgeworth Jun A p-p Shefford Saints A
Stotfold Juniors A 1-2 Stevenage Borough Blue
Under 10 - Division E
Baldock Town Lancers 0-2 Stevenage Town B
Biggleswade Town B p-p Arlesey Town B
Bishops St United p-p Bishops Stortford Rovers
Fairlands Youth B p-p Melbourn Tigers
Sawbridgeworth Jun B p-p Shefford Saints B
Stotfold Juniors B 3-4 Stevenage Borough Tigers
Under 11 - Division 1
Bishops Stortford Youth p-p Stotfold Juniors
Herts Rangers 5-0 Austen Arrowheads A
Royston Town Colts p-p Baldock Town Youth Templars
Wymondley Park 4-1 Knebworth Youth
Under 11 - Division 2
Ashwell Academicals p-p Bedwell Rangers A
Bishops Stortford Northolt v Letchworth GCE Reds
Potton Colts p-p Baldock Town Youth Crusaders
Royston Town Colts A p-p Broadhall Youth
Sawbridgeworth Juniors Reds 4-3 Bassingbourn Youth
Under 11 - Division 3
Bishops Stortford Rovers p-p Potton Colts Whites
Hitchin Town Youth p-p Stevenage Boro Juniors Blues
Horemead Hares 2-3 Symonds Green
Letchworth GCE Blues p-p Arlesey Town Youth
Pin Green Juniors p-p Shefford Saints Whites
Sandy Colts p-p Fairlands Youth
Under 11 - Division 4
Bedwell Rangers B 0-12 Bishops Stortford Rangers
Bishops Stortford Ath Youth 7-1 Baldock Town Youth Knights
Letchworth GCE Whites p-p Sawbridgeworth Juniors Blues
Stevenage Boro Junior Reds 2-3 FC Comets
Symonds Green Minors 3-2 Stevenage Colts
Under 12 - Division 1
Letchworth GCE Reds p-p Royston Town Colts
Under 12 - Division 2
Royston Celtic Whites p-p Sawbridgeworth Town Jnr Reds
St Neots Town Boys v Shefford Saints
Stotfold Juniors p-p Hitchin Town Youth
Under 12 - Division 3
Bedwell Rangers Bombers 2-3 Baldock Town Youth Knights
Broadhall Youth 3-3 Pin Green Jnrs
Letchworth GCE Whites p-p Bishops Stortford Northolt
Sandy Colts p-p Letchworth GCE Yellows
Symonds Green 6-2 Herts Rangers
Under 12 - Division 4
Arlesey Town Youth p-p Royston Celtic Greens
Austen Arrowheads p-p Buntingford Cougars Whites
Baldock Town Youth Lancers p-p Stevenage Boro Juniors Tigers
Hatfield Youth 0-18 Stansted Juniors
Stevenage Colts 6-3 Stevenage Boro Jnr Stripes
Under 13 - Division 1
Baldock Town Youth Templars p-p Wymondley Park
Bishops Stortford Rangers 0-4 Bishop's Stortford Ath
Potton Colts Blues p-p Apollo FC
Royston Town Colts p-p Buntingford Cougars
Under 13 - Division 2
Saturn p-p Arlesey Town Youth Blues
Sawbridgeworth Juniors Reds 2-0 Bedwell Rangers
Stevenage Colts 0-1 Knebworth Youth
Stevenage Town Youth 8-1 Bishops Stortford Northolt
Symonds Green 3-1 Austen Arrowheads
Under 13 - Division 3
Baldock Town Youth Crusaders p-p Broadhall Youth
Letchworth GCE Blues p-p Royston Town Colts A
Pin Green Blues p-p Sandy Colts
Shefford Saints p-p Hormead Hares
Stevenage Borough Juniors 4-4 Fairlands Youth Blues
Stevenage Rangers p-p Ashwell Academicals
Under 13 - Division 4
Bishops Stortford Jets 0-5 Stotfold Juniors
Eternit Colts p-p Baldock Town Youth Knights
Hatfield Town 3-7 Bishops Stortford Rovers
Letchworth GCE Reds 1-2 Potton Colts Whites
Sawbridgeworth Juniors Blues 0-12 Manuden Juniors
Wymondley Park Wanderers 4-3 Arlesey Town Youth Sky
Under 14 - Division 1
Baldock Town Youth Knights 4-4 Harlow Town Youth
Harlow Town Rangers p-p Bishops Stortford Youth
Knebworth Youth 8-5 Royston Celtic
Letchworth GCE Royals 6-1 Austen Arrowheads
Royston Town Colts p-p Hitchin Town Youth
Stevenage Boro Jnr Blues p-p Bishops Stortford Northolt A
Under 14 - Division 2
Baldock Town Youth Crusaders 1-2 Bedwell Rangers
Biggleswade Town Youth p-p Buntingford Cougars
Hormead Hares 0-4 Stansted Juniors
Sawbridgeworth Town Jnrs 1-5 Stevenage Colts
St Neots Town Navy Blues 1-4 Arlesey Town Youth
Under 14 - Division 3
Benington Youth v J C A Youth
Stotfold Juniors 3-0 Fairlands Youth
Trident FC A 3-7 Albion Youth
Trident FC B 8-2 LGCE Yellows
Under 15 - Division 1
Baldock Town Youth Saints p-p Wymondley park
Bishops Stortford Northolt p-p Stevenage Boro Junior Reds
Harlow Town Youth Reds 4-1 Arlesey Town Youth
Knebworth Youth 3-4 Austen Arrowheads
Letchworth GCE Reds 8-0 Royston Town Colts
Under 15 - Division 2
Bedwell Rangers Blues p-p Dunton
Broadhall Youth 5-0 Baldock Town Youth Crusaders
Elsenham Youth 2-8 Stotfold Juniors
Harlow Town Youth 1-0 Stevenage Boro Juniors Blues
Hormead Hares 0-2 Buntingford Cougars
Letchworth GCE Yellows p-p Bishops Stortford Jets
Sandy Colts 0-2 Sawbridgeworth Town
Stevenage Colts 2-2 Letchworth GCE Whites
Symonds Green 3-6 Bishops Stortford Youth
Under 16 - Division 1
Biggleswade Town p-p Benington Youth
Bishops Stortford Northolt A 6-1 Stevenage Boro Junior Blues
Bishops Stortford Swifts 0-4 Bedwell Rangers
Letchworth GCE Yellows 10-0 Baldock Town Youth Templars
Royston Town Colts p-p Stansted Juniors
Sandy Colts p-p Ware Youth
Under 16 - Division 2
Albion Youth p-p Stotfold Juniors
Austen Arrowheads p-p Stevenage Boro Reds
Bishops Stortford Northolt B p-p Baldock Town Youth Crusaders
Bishops Stortford Youth 5-0 Harlow Town
Broadhall Youth p-p Buntingford Cougars B
Buntingford Cougars A p-p Wymondley Park
Under 17 - Division 1
Arlesey Town Youth p-p Bishops Stortford Jets
Baldock Town Youth Crusaders 2-3 Bishops Stortford Northolt
Bishops Stortford Swifts p-p Shefford Saints
Hitchin Town Youth 6-1 Bedwell Rangers Reds
Letchworth GCE Orange p-p Sawbridgeworth Town Juniors
Wymondley Park 3-3 Bassingbourn Youth
Under 18 - Division 1
Bishops Stortford Youth p-p Stevenage Boro Juniors
Potton Colts Blues p-p Letchworth GCE
Stotfold Juniors 5-1 Bishops Stortford Northolt
Royston Crow League Page- 1 -
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules here